2410
2553
عنوان

فقط دوتا فقط دوتا +عکس

470 بازدید | 67 پست

ببینید فقط دوتا رای دیگه بدین تموم هست جان من بدین توی تایپک اسم بگین نماز شب هم اسم بگین هم لینک اونجاست رای بدین تموم شه لطفا

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
کجاست بگو برم رای بدم

ببین روی پروفایلم بزن تایپک اسم بگو نماز شب لینک گذاشتم چند لحظه روی لینک نگه دار می یاره باز کردن باز کن عضو شو رای بده لطفا

چند نفر باید رای بدن؟؟؟جایزه ات چی؟؟؟

یک جا پلاستیکی همین که عکسش هست فکر کنم ۳۰ نفر بشه کافیه لطفا خواهشا رای بده تموم شه

بت رای دادم عزیزم

برای حل شدن مشکلاتمون دعا کن لطفا♥

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
2714
چطوری بگو

گفتم دیگه ۳ تا تایپک قبلی که نوشته اسم بگین نماز شب لینک گذاشتم چندلحظه روی لینک نگه می دارین بعد می یاد باز کردن توی مروگر باز می کنید صفحه باز می شه عضو می شین رای می دین

ی رای دیگه هم دادم بت

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
2706