2726
عنوان

حشرات خیلی ریز 😞کمک بچها

3134 بازدید | 13 پست

بچه ها سلام لطفا هرکی میتونه کمکم کنه خیلی کلافم. یک نوع حشره اس نمیدونم چیه خیلی ریزه به اندازه سر سوزن اصلا انقد ریزه دیده نمیشه توی خونمون پیدا شده دوسال پیش هم بودش روی یکی از کابینت هامون که خونه رو خالی کردیم و سم زدیم چند روز خونه نیومدم و همه رو شستم خیلی ادیت شدم  دیگه تموم شدن الان دو سه روزه دوباره تو کابینت کنارش دیدم آنقدرم بد نیش میزنن تمام بدنم  زخمه کسی ایا میدونه چیه و سم چی بزنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای خدا چیکار کنم کک چجوری میشه نابود کرد نمیدونم بخدا اینا از کجا میان 

از گلدون ممکنه از حیوان خانگی از جاهایی که گاو و گوسفند باشه جایی که کود باشه ممکنه تن کسی هم باشه بیاره بندازه تن شما چون همه رو نمیخوره بعضی ها رو میخوره فقط

منطق هایی که هیچ منطقی پشت آنها نیست...                   اسکاچ سایت هستم❤
از گلدون ممکنه از حیوان خانگی از جاهایی که گاو و گوسفند باشه جایی که کود باشه ممکنه تن کسی هم باشه ب ...

دوسال پیش من خونمون ده روز روضه گرفتم محرم از همونجا شروع شد بخدا الان نشستم گریه میکنم چون من بدنم حساسه همه بدنم زخم شده شوهرم هیچیش نمیشه 

دوسال پیش من خونمون ده روز روضه گرفتم محرم از همونجا شروع شد بخدا الان نشستم گریه میکنم چون من بدنم ...

درکت میکنم عزیزم تو خانواده ما هم فقط منو میخوره نکبت 

خیلی هم سگ جوونه گورشو گم نمیکنه 

یه سری پماد هس داروخانه قبل گزش بزن شاید نخورتت دیگه صبحا پا میشی با لباسای تنت برو زیر دوش چون خفه میشه زیر آب تشک ایناتو بنداز جلو آفتاب لباس سفید بپوش اگر پرید ببینیش جارو بکش حتی رو پرز فرش درزا رو 

حشره کش بزن گوشه های دیوار و 

منطق هایی که هیچ منطقی پشت آنها نیست...                   اسکاچ سایت هستم❤