2737
2739
عنوان

دختر خاله ى نامزدم ميره رو مخم

986 بازدید | 43 پست

سلام . دوستان خواستم با شما يه مشورتى كنم ميخوام ببينم من الكى حساسم يا حق دارم

دختره خيلى به نامزدم مى چسبه 

امروز با پيج فيك رفتم استورى هاش رو ببينم ديدم همچين بغل هم عكس گرفتن دختره گذاشته تو استورى هاش

حتى بهمديگه چسبيدن

صبح تا شبم كه باهم صحبت مى كنم . (صحبت معمولى)

نامزدم ميگه بابا بى خيال دختر خاله م بچه ست(٢٠ سالشه😕)

ولى متوجه اين همه خودشيرينى در اين آدم نميشم

چرا تا قبل من يادش نبود پسرخاله داره و باهاش عكس بذاره

نمیدونم

❤️(تیکر تولد عشقمه)❤️ این دنیا فقط از تو ی دونه داره دلبرم .  ت❤️و خوبترین حادثه ی زندگیه منی عشقم💋😘😋🥰😍❤️ (❤️ navidim🖇❤️) ❤️💋😋❤️😍🥰🥰😘😘💋😍😍😍😍😍🥰🥰🥰😋😋❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰❤️😍❤️😍😘😘😘😘💋💋🧿🧿🧿🧸❤️🖇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یاد دستم افتادم بلایی سر دختر خاله و شوهرش اورد که همو مدیدین جیغ میزدن فرار میکردن   هنوز برگام رشد نکرده 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2738

به نامزدت بگو هرچیزی حدی داره از الان خودشو میچسبونه به نامزدت اگر نامزدت سر سنگین برخورد کنه میفهمه دیگه قبلنا نیست فرق میکنه

میدونستی قیمت قلب سالم پنج میلیارد تومنه..؟ اگه کسی مجانی سپرد دستت قدرشو بدون

نمیدونم منم شاید بودم ناراحت میشدم

ولی ما خودمون با پسرخاله هام خیلی راحتیم باهم بزرگ شدیم

پسرخالم و دخترخالم باهم ازدواج کردن خداروشکر

ازین نظرا مشکلی نداریم

راحتیم جلو هم

شاید اونام ی همچبن جوی دارن ما واقعا خواهر برادریم انگار

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
شک نکن منظور داره، اصلا چه شوهر تو چه اون باهم نامحرمن حق ندارن به هم بچسبن، من 18 ام شوهرم دارم اون ...

والا منم همين رو ميگم . به نامزدم ميگم پس از اين به بعد منم حسابى با پسر خاله م گرم مى گيرم . ميگه تو حق ندارى

2706