2726
عنوان

یه خوراکی برای تقویت حافظه بگین😋

95 بازدید | 16 پست

لطفا گردو و خرما رو نگین چون اینارو میخورم جوش میزنم اگه مورد دیگه ای هست بگین بهم ممنون .تجربیاتتونو در اختیار بقیه هم قرار بدین اگه چیزیو امتحان کردین و نتیجه داده🙏🏻🌸

آدما فقط بخاطر حرفاشون مسئول نیستن ،بخاطر سکوت هاشونم مسئولن 

خوردن کندر ناشتا

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چجوری

بعضیا پودرش میکنن بعضیا همینجوری میخورن 

یه قاشق مرباخوری پودرش رو بخور با یه لیوان اب

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
بعضیا پودرش میکنن بعضیا همینجوری میخورن  یه قاشق مرباخوری پودرش رو بخور با یه لیوان اب

ممنون که گفتی من پارسال خریدم دونه دونه هست، با چی پودر میکنن

⁦❤️⁩اونی که از همه سره خدای بالاسره⁦❤️⁩
ممنون که گفتی من پارسال خریدم دونه دونه هست، با چی پودر میکنن

میکوبنش یا اسیاب میکنن

همون دونه ها رو هم میتونی بخوری فرقی نمیکنه

با آسیاب کن برقی میشه؟  همینطوری قورت بدم؟

اره عزیزم اما چون سفته یوقت آسیابتو خراب کنه چون خودم امتحان نکردم

همینطوری میتونی قورت بدی

2706