2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
@درمسیرخدا     عزیزدلم خواهر گلم گل مهربونم بابت همه زحمت هایی ک همیشه بهت دادم و اذی ...

سلام نازنینم، دختر پاک و مهربون🌸🌸🌸

خواهش می کنم، لطفا شرمنده ام نکن... من که کاری نکردم ... آرزومند آرزوهاتم💞😘خیلی ممنونم.. منم برای سپید بختیتون صلوات میفرستم🌿

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2738
سلام نازنینم، دختر پاک و مهربون🌸🌸🌸 خواهش می کنم، لطفا شرمنده ام نکن... من که کاری نکردم ... آرزو ...

قربونت برم😘😘😘😘😘😘😘😘😘

من این همه لطفت و دلسوزی و محبت هات تا بمیرم یادم نمیره گلم❤❤❤❤❤❤❤

تو بهترینی😍😍😍😍😍😍😍

اگر کم بهت پیام میدم ببخش ذهنم خیلی درگیر

اونکاری هم ک گفتی از ۵شنبه شروع کردم فکرم مشغولش ترو خدا خیلی دعام کن🙈🙈🙈🙈

هنوز نخوابیدم و اروم و قرار ندارم😭😢😢😢😢

قربونت برم😘😘😘😘😘😘😘😘😘 من این همه لطفت و دلسوزی و محبت هات تا بمیرم یادم نمیره گلم❤❤❤❤❤❤❤ تو ...

من فدات بشم عزیزم.. الهی الهی الهی.. دستای زیبات پر بشن از اجابت الهی🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻اروم و قرار داشته باش.. اامیدوارباش به رحمت الهی😘🌿🌸🌿🌸🌿🌸

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

[QUOTE=214747438]من فدات بشم عزیزم.. الهی الهی الهی.. دستای زیبات پر بشن از اجابت الهی🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏/QUOTE]

عزیزدل منی

الهی که خدا بهترین ها رو به خودت خانوادت و جوجه هات و مادرت و برادر محترمت بده

دوست دارم مهربونم

شب و روزت بخیز🤩🤩🤩

ترو خدا من همیشه سفارشی دعا کن خیلی خیلی به دعاهات و ابرویی که پیش خدا داری ایمان دارم😘😘😘😘❤💚❤💚❤💚

@پاییزه۰۰     @مامان،مهدیار     @دل_دریاییم ‍  @اشکدوسابقم   ...

ممنونم خواهر جونم لطف کردی خوبی عزیزم 

منم برات صلوات فرستادم

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2706