2703
2553

من اول بچه زردي گرفت دكترش گفت شيرخشك بده همراه شير خودم دو هفته شير خشك نأن haميدادم بعد گفت وزن خوب نگرفته شير خشك بده نأن اوپتي گرفتم بعد ٦روز اسهال شد و شكمش قار و قور افتاد گفتم حتما حساسيت داره بيوميل Lfدادم اسهال و شكمش خوب شد بعد دو روز ببلاك دادم اصلا ميل نداره بخورش همش سينه خورد بيشتر ديروز دكترش گفت اگر يبوستش خوب شد همون نأن ساده بده يه شيشه دادم كلي گريه كرد باز همون ببلاك و شير خودمو دادم صبح اسهال شد و قار و قور شكم امروز نأن lf پيدا كردم دادم بهش الان بالا أورد رنگش سفيد شد و هيچي نميخوره گشنه اس چيكار كنم 

خب شیرخشک بهش نمیسازه شیرخودت روبده،من اپتامیل دادم‌‌زردیش تموم‌ شدالبته فقط۳روزدادم‌ بعدش دوباره شیرخودموخورد

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
نه روزي دوتا ٦٠تا به زور 

آپتامیلم شیر خوبیه. یه شیرو انتخاب کن همونو بده تند تند عوض نکن. اگه کولیک یا رفلاکس داشت اونارو ببر دکتر داروهای لازم رو بده.اگرم خیلی اسهاله یکم آبجوش نبات خنک شده ( مثلا ۳۰ سی سی) با سه قطره عرق نعناع بده

این جهان کوه است و فعل ما ندا/ سوی ما آید نداها را صدا
رفلاکس بی اشتهایی و بالا آوردن جهشی حتی از بینی کولیکم که دلدرده بچه مدام گریه میکنه مخصوصا عصرا

كوليك داره فكنم بهش قطره داده دل درد داره اما اونا ن

2706