2733
2734
عنوان

پسرم تبش پایین نمیاد خیلی میترسم

234 بازدید | 48 پست

عصر یهویی اینطوری شد بخدا هرکاری کردم یذره پایین نمیاد شربت دادم شیاف گذاشتم دکتر بردم دارم میمیرم از نگرانی تورو خدا دعاش کنین چیزیش نشه تا حالا اینطوری نشده بود 

آه سنسیز اولماز❤❤❤

کف پاش پیاز بذار جورابم پاش کن میاد پایین

اما حتما دکتر ببر یه وقت عفونت نباسه

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ان شا الله ک بهتر بشه تا صبح .پسر من کسالت داره نمیدونم بخاطر دندوناشه یا چیزی دیگه التماس دعا

فرشته خوشکلم بی صبرانه منتظرت هستم تو برای من مثل یک معجزه ای کنجدکوچولوی من.خدا جونم ازت ممنونم.  

دختر من یه هفته پیش اینجوری شد تب شدید بدون هیچ علایمی نه سرفه نه عطسه فقط شیاف گذاشتم  براش تبشم ازکمر به بالا بود سه روز اینجوری بود بعد سه روز خود به خود خوب شد 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش
2738

حوله با اب گرم بشور ابشو بگیر بزار رو پیشونیش و کف دس و پا و کمر و شکم و شیاف که بزنی حداقل یک ساعت طول میکشه تا درجه بدن پایین بیاره و بهتره از تب سنج استفاده کنی برا اندازه گیری 

2706