2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ریاضی با معادله و تعیین علامت شروع کن بعد توابع و مثلثات بعد مشتق و کاربرد و آمار و احتمال.

شیمی اول موازنه و استوکیومتری بعدم در کنار سال دوازدهم یکی از زوج کتابای دهم یا یازدهم رو موازی بخون.

زیست با فصل یک دهم شروع کن و در کنارش زیست دوازدهم رو بخون و گیاهی دو فصل آخر دهم و یازدهم باید باهم خونده شه.

فیزیکم در کنار دوازدهم یکی از زوج کتابا رو انتخاب کن.

ادبیات مبحثی بخون با قرابت و ارایه شروع کن و بعد دستور و لغت املا رم موازی بخون باهاش.هرشب پنج تا تست ارایه و قرابت بزن .

زبان اول کل لغاتو بخون تو یکی دو هفته تموم که شد گرامر رو شروع کن و یه شب در میون ریدینگ و کلوز بزن‌.

عربی ترجمه رو اول شروع کن و در کنارش فاوعد‌و لغتم بخون.هر هفته سه چهار تام درک متن بزن

ریاضی با معادله و تعیین علامت شروع کن بعد توابع و مثلثات بعد مشتق و کاربرد و آمار و احتمال. شیمی او ...

منابع پیشنهادی 

زیست جامع خیلی سبز اگر قوی ای آیکیو 

ریاضی جامع  مهرماه یا خیلی سبز اگر قوی الگو یا آیکیو 

شیمی جامع سبز یا میکرو اگر قوی ای آیکیو.

فیزیک میکرو نقره ای گاج اگر قوی تری الگو 

زبان مبتکران یا خیلی سبز 

دنی میکرو نقره ای گاج 

ادبیات موضوعی الگو اگر قوی تری هفت خوان 

عربی جامع سبز 

2738
ریاضی با معادله و تعیین علامت شروع کن بعد توابع و مثلثات بعد مشتق و کاربرد و آمار و احتمال. شیمی او ...

خییییلی لطف کردی این همه نوشتی 🙏🙏🙏

خدایا شکرت بابت همه چیز 🥰🙏💙

من الان نه ولی یه زمانایی خیلی درسخون بودم الان پشیمونم چون زندگی چیزای مهم تری داره دوره کنکوراینا یه جو خاصی داره ادم ناخوداگاه واردش میشه وسخته که متفاوت ازبقیه باشی ولی منم بادرسخوندن زیاد خیلی به خودم ضربه زدم درس بخون ولی همیشه توزندگیت اولویتت حرف خدا وچیزای بهترباشه حتی اگه درس میخونی هدفت خدایی باشه اینجوری هیچ وقت ضررنمیکنی وخیته هم نمیشی حتی اگه رتبه خوبی هم نیاری خدا برات جاهای دیگه جبران میکنه...موفق باشی🌹

2706