2726
سلام. دوستان هوای یزد در ایام عید چجوریه؟؟ هفته دوم عید. سرده یا نه؟ چجوری لباس واسه کوچولوم بردارم؟؟ جاهای دیدنیش کجاهاس؟ رستورانای خوبش میشه بگین کجاس؟ و کلا هر اطلاعاتی که دارین؟؟ مرسییییییییییی
"آرامش"هنر نپرداختن به مسائلی است که حل کردنش سهم خداست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
جاهای دیدنیش: آتشکده- باغ دولت آباد- میر چخماق- موزه آب- خانه لاریها- زندان اسکندر

صبحا هوا خوبه اما عصرا باد میاد لباس گرم همراتون داشته باشید کلا شهر دوتا بافت داره بافت سنتی و بافت جدید. تو بافت سنتی یه عالمه خونه های قدیمی و موزه هست که می تونید ببینید. رستورانهای سنتی خوبی هم داره. رستوران خان دو حد هم خوب و همچنین هتل صفاییه
CafeMom Tickers
- گنبد عالی (ابرکوه) - آتشکده زرتشتیان یزد - منارجنبان خرانق - امامزاده سید هاشم شریف اباد اردکان - نارین قلعه میبد - برج کبوتر خانه میببد - کاروانسرای شاه عباسی میبد - یخچال میبد - آسیاب دوسنگی میبد - امامزاده خدیجه خاتون میبد - مقبره سیدرکن الدین - مقبره سید شمس الدین - آب انبار شش بادگیر - میدان امیر چخماق - باغ گلشن طبس - پیر سبز چک چک اردکان - خانهٔ لاری‌ها رباط ساغند اردکان - زندان اسکندر -سرو کهن ابرکوه - غار چهار طاقی - قلعهٔ مروست. -اتشکده جعفر اباد مجومرد

- - مسجد جامع کبیر یزد -مسجد ریگ مجومرد(قرن هشتم این مسجد تا سال ۱۳۶۹ شمسی در زیر شن مدفون بود و در آنسال کشف شد) -مجموعه باغ وزیر حجت آباد مسجد شاه ولی - میدان و حمام خان - باغ دولت آباد - مسجد فهرج.
سخت است از بغض گلو درد بگیری و همه بگویند لباس گرم بپوش...
عزیزم هواش عالیه ...اصلا احتیاجی به کت وکلاه وکاپشن برای بچه نداری.......همون اول شهر به اسم دروازه قران ...چند تا چادر میزنن وکاتالوگ شهررو میدن ...کل جاهای دیدنی وگردشگری
خدای خوبم ...دخترم رو برام حفظ کن .
عزیزم اتشکده تو خ کاشانی
پاساژ اریا تو صفاییه
مسجد جامع و مغازه هایی که صنایع دستی دارن تو خ قیام
رستوران زیتون بلوار جمهوری
هتل صفاییه تو صفاییه
هتل باغ مشیرالممالک تو خ انقلاب
2706