2726
عنوان

اگه ۱۰۰ -۱۵۰ میلیون داشتی

144 بازدید | 19 پست

لطفا بیایید کمک کنید

اگه ۱۰۰ تومن وام بگیریم یه مقدار هم خودم بذارم روش چکار کنم باهاش که ارزش داشته باشه

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه سالن زیبایی میزدم

با ۱۰۰ تومن؟؟؟ 

قیمت رهن و کرایه ها رو میدیدم اکثرا فقط ۱۰۰ تومن پول رهن مکانش میشد

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
اگه ماشین نداشتم ماشین میخریدم  اگه ماشین داشتم اینو میزاشتم بانک سودشو میگرفتم

ماشین یه دونه داریم. 

اخه سود بانک زیاد نیست برا ۱۰۰ تومن حدود ۱و۴۰۰سود بشه

یه چیزی که ارزش قسط داشته باشه

خب دیگه.صد میدادم رهن.بعد وسایل میخریدم با بقیه

نمیرسه. وسایل گرونن.

ماشین یه دونه داریم.  اخه سود بانک زیاد نیست برا ۱۰۰ تومن حدود ۱و۴۰۰سود بشه یه چیزی که ارزش ق ...

من نسبت به زندگی خودم اگه بخوام بگم این پول رو میزارم رو ماشینمون و ماشین رو ارتقأ میدم 

من نسبت به زندگی خودم اگه بخوام بگم این پول رو میزارم رو ماشینمون و ماشین رو ارتقأ میدم 

ماشین تون الان چیه؟ 

چی بخری بجاش ؟

ماشین تون الان چیه؟  چی بخری بجاش ؟

ما تیبا داریم بجاش سمند سورن میخریدم چون همسرم الان دنبال این هستن که یک وام صد تومنی برداریم یا ساینا برداریم یا سمند سورن

ما تیبا داریم بجاش سمند سورن میخریدم چون همسرم الان دنبال این هستن که یک وام صد تومنی برداریم یا سای ...

ان شاءالله براتون جور بشه

2706