2410
2553
وای من  خیلی بی اراده هستم  یه رژیم درست حسابی نمیتونم بگیرم  تازه ترسو هم هستم از ...

فعلا همون پیاده برو 

ماشین برداری بدتر چاق میشی ، باور کن 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واییییییی واقعا....البته بماند خود من یه ادم وسواسی بدرد نخور هستم

من تازه رفتار زنونه ام رو از دست دادم حس میکنم دیگه لطافت ندارم،البته شاید به محیط هم ربط داشته باشه محیط خونمون مردونست،دوتا پسر دارم

2720
2714

ومن خرفت

ک فداکارم عین خرررررر

خودمو مدتهاست فراموش کردم

دوست دارم مشغولل یادگیری ی چیزی بشم ک توش موفق بشم

اما متیجه نگرفته ام هنوز

دوست دارم ذهنمو ربست کنم از اول روشن کنم

من،هروقت میرفتم خونه مادرشوهرم میگفتم پیره گناه داره هم غذا آماده میکردم هم همه کارا رو خودم انجام میدادم شده بود وظیفه آخرم سر اینکه چرا رفتم غذا رو من درست نکردم شستنم گذاشتن کنار کلی هم پشت سرم دروغ گفتن همیشه گفتم خدا خودش میدونه حرف کی راست بود کی دروغ من نمیگذرم،کلا به همه خوبی کردم بدی دیدم هیچی نگفتم همه یه درصد فکر نکردن بخاطر شعورشه همه فکر کردن احمقم متوجه نمیشم بدی میکنن بازم خوبی میکنم 

خدایی هم احمق بودم😤

میشه برا برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین😊😘😘😘
به نظرت اول از تغییر تیپ شرو کنی جواب میده؟

از تیپم راضیم فقط با اقوام شوهر خیلی هر هر کر کر میکنم ک باعث شده فراتر از راحتی باهام ارتباط برقرار کنن😖

در من تیمارستانی قصد شورش دارد
2706