2204
2217

دلم میخاد خوشحال باشم

بخدا سوخته دلم داغ ککا سنگینه:(خراب اوو و دنیایی ک و کَس نکرد وفا،خدا نبو ککام،خراب واو و دنیایی ک نشوندم و عزا خدا نبو ککام.میشه برای شادی روح داداشیم صلوات بدین:(🖤

این‌جا یه خبراییه؛ نگی نگفتی! 

دخترا هم دارن میلیونی پول در میارن و هم خوش می‌گذرونن؛ دیدم که میگم!

تنبلم

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
2215

یه خرده نترس تر، پرکارتر، مدبرتر، سر زبون دار تر باشم

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست. چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈استاد قرائتی: مدرک دانشگاهی مثل کش تنبونه! واجبه ولی بااهمیت نیست‌دیپلم هم که مثل تنبونه!نداشتنش مایه آبروریزیه داشتنشم افتخار نیست😜 یک عدد حفظ کننده بعضی غزلیات حافظ😊جان من است او⁦♥️⁩مولانای جان⁦♥️⁩ دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⁦🚫    اگه تاپیکامو خوندی و خوشت اومد لایک کن...برام مهمه که کیا تاپیکامو میخونن

وای من 

خیلی بی اراده هستم 

یه رژیم درست حسابی نمیتونم بگیرم 

تازه ترسو هم هستم از رانندگی میترسم ۲۰ ساله گواهینامه دارم ماشینم داره تو پارکینگ خاک میخوره ومن همچنان پیاده خیابونا رو گز میکنم

2050

دلم میخاد از اینهمه مسولیت که روشونمه توزندگی خلاص بشم نمیشه ارامش داشته باشم اونم نیست

من تماشای تو میکردم و غافل بودم                                       کز تماشای تو خلقی به تماشای منند

دلم‌میخواد بشم مثل همون قبلم...

همین.

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی ام، انتخاب هایم، اشتباهاتم، درس هایم، هیچکدام به تو مربوط نیست!! :) ی سریا هم اینطورین که: هی بهش فرصت میدی، هی هیچی نمیگی،هی ساکت میشی، اونم هی بیشعور ترمیشه، هی بیشعور تر میشه، هی بیشعور تر میشه!! :) شااااااید بعد ها اومدم....‌‌‌ ولی قطعا فرق داره با قبلم! فرق هایی که خودم خوب تفاوت و حس خوبش رو متوجه میشم!:)
وای من  خیلی بی اراده هستم  یه رژیم درست حسابی نمیتونم بگیرم  تازه ترسو هم هستم از ...

فعلا همون پیاده برو 

ماشین برداری بدتر چاق میشی ، باور کن 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
واییییییی واقعا....البته بماند خود من یه ادم وسواسی بدرد نخور هستم

من تازه رفتار زنونه ام رو از دست دادم حس میکنم دیگه لطافت ندارم،البته شاید به محیط هم ربط داشته باشه محیط خونمون مردونست،دوتا پسر دارم

2051