2726

بله

خاص بودن بی فایدسـت خـاصـیتـ داشـته باشـین😏ازصدای گذرآبـ چنان فهمیـدم تندترازآبـ روان عمـرگران میگذرد زندگی را نفسی ست.ارزش غــم خوردن نـیسـت..آنقدرسیـربخند تاکه ندانی غم چیست😶

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه اون ارثی بیشتر  بیشتر صورت ادم تپل میشه

ن منم تپل شدم دستام خیلی فرق کرده

خاص بودن بی فایدسـت خـاصـیتـ داشـته باشـین😏ازصدای گذرآبـ چنان فهمیـدم تندترازآبـ روان عمـرگران میگذرد زندگی را نفسی ست.ارزش غــم خوردن نـیسـت..آنقدرسیـربخند تاکه ندانی غم چیست😶
2728
جدا؟

بله

من چاق بود خوب بخاطر وسواس دوره ای شستن زیاد دستام ب شدت لاغررر شده اینقد گریه کردم اینقد خودمو زدم

اشکال نداره که خواهر حالا دیده بشه مگه چی اشکالی داره 

کار خوبی کردی چاقی هزار تا مرض میاره 👌

ناراحت نباش

.
اشکال نداره که خواهر حالا دیده بشه مگه چی اشکالی داره  کار خوبی کردی چاقی هزار تا مرض میاره 👌 ...

دستا قشنگم بحاطر افکار پوچ مث اسکلت شده ..کلا باعث ازار همه شدم با این وسواسم ...فقط میخام خودمو بزنم صورتم سرخ شده بس زدم 

من ب شستن و بیماری کثیفی فک میکنم همه جا میکروبیه😭😭😭رگای دستام زدن بیرون از بس شستم

اخییی اشکال نداره که حالا مادر منم خیلی وسواس داره بخدا 😂

زیر فرش می زاره می شینه میگه زیرم کثیفه 

حالا منم خیلی درکش می کنم همش کمکش می کنم ترک کنه این عادت

.