2726

بله

خاص بودن بی فایدسـت خـاصـیتـ داشـته باشـین😏ازصدای گذرآبـ چنان فهمیـدم تندترازآبـ روان عمـرگران میگذرد زندگی را نفسی ست.ارزش غــم خوردن نـیسـت..آنقدرسیـربخند تاکه ندانی غم چیست😶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اون ارثی بیشتر  بیشتر صورت ادم تپل میشه

ن منم تپل شدم دستام خیلی فرق کرده

خاص بودن بی فایدسـت خـاصـیتـ داشـته باشـین😏ازصدای گذرآبـ چنان فهمیـدم تندترازآبـ روان عمـرگران میگذرد زندگی را نفسی ست.ارزش غــم خوردن نـیسـت..آنقدرسیـربخند تاکه ندانی غم چیست😶
2728
جدا؟

بله

من چاق بود خوب بخاطر وسواس دوره ای شستن زیاد دستام ب شدت لاغررر شده اینقد گریه کردم اینقد خودمو زدم

اشکال نداره که خواهر حالا دیده بشه مگه چی اشکالی داره 

کار خوبی کردی چاقی هزار تا مرض میاره 👌

ناراحت نباش

.
اشکال نداره که خواهر حالا دیده بشه مگه چی اشکالی داره  کار خوبی کردی چاقی هزار تا مرض میاره 👌 ...

دستا قشنگم بحاطر افکار پوچ مث اسکلت شده ..کلا باعث ازار همه شدم با این وسواسم ...فقط میخام خودمو بزنم صورتم سرخ شده بس زدم 

من ب شستن و بیماری کثیفی فک میکنم همه جا میکروبیه😭😭😭رگای دستام زدن بیرون از بس شستم

اخییی اشکال نداره که حالا مادر منم خیلی وسواس داره بخدا 😂

زیر فرش می زاره می شینه میگه زیرم کثیفه 

حالا منم خیلی درکش می کنم همش کمکش می کنم ترک کنه این عادت

.