2204
2217
عنوان

تاپیک من از دوستان مرد وقیح هستم

674 بازدید | 51 پست

چیشد تاپیکش راجع ب چی بود تا اومدم بخونم دیدم ترکیده 

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده

روش جدید تعلیق شدن بود وقتی نی نی یار ها توجه نمیکنن😐

آهای عشقم♥️من حسود نیستم فقط‼️از تموم آدمهایی که نگات میکنن😐باهات حرف میزنن😬بهت فکر میکنن😤دوستت دارن متنفرم...🤬😠😑 تو برای خودمی والسلام :)🚫😘😍خدایا بین خودمون بمونه😇من خیلی حسودم😁لطفا اونی ک من دوستش دارم رو در نظر بقیه به شکل قورباغه قرارده😱😅آمین😐😬

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2226
2050

من براش احسن الخالقین بودم ولی اون اکثر الخالقین رو دوست داشت 🥀      آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن🌈       ولی این زندگی بهم یه وطن بدهکاره که توش به زندگی کردن فکر کنم نه به رفتن💔       کسی چه میداند چند نفر در بستر هایی جدا از هم، یکدیگر را در آغوش گرفته و به خواب رفته اند؟!🖤        تا حالا به این فکر کردین که هر سال بدونِ این که بدونیم از سالگرد مرگ خودمون رد میشیم؟!🙂     از لحاظ روحی نیاز دارم دچار غم غربت بشم🥺😐💙      من تو هر چی که بدست آوردم و از دست دادم خدا رو دیدم💛   goftino.com/c/BVamgS 

میخواست بترکه اراجیف میگفت

بعله! خدمتتون عارضم که چون قراره اینو تا 3 بهمن روزی هشت بار تایپ کنم  بهتر دیدم همینجا بگم که برای مامانم بالش عروسکی میخرم و برای مامان همسرم کتونی.خودم هم این روز رو به رسمیت نمیشناسم و انتظار کادو مادو ندارم. والله. دلتون هم خوش. لبتون هم خندون 

گفت از تک تکتون آتو دارم

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
😂😂

من براش احسن الخالقین بودم ولی اون اکثر الخالقین رو دوست داشت 🥀      آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن🌈       ولی این زندگی بهم یه وطن بدهکاره که توش به زندگی کردن فکر کنم نه به رفتن💔       کسی چه میداند چند نفر در بستر هایی جدا از هم، یکدیگر را در آغوش گرفته و به خواب رفته اند؟!🖤        تا حالا به این فکر کردین که هر سال بدونِ این که بدونیم از سالگرد مرگ خودمون رد میشیم؟!🙂     از لحاظ روحی نیاز دارم دچار غم غربت بشم🥺😐💙      من تو هر چی که بدست آوردم و از دست دادم خدا رو دیدم💛   goftino.com/c/BVamgS 
من آمدم دوست مرد وقیح هستم

بی تربیتی احمق نفهم گمشو از سایت بیرون😏

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با عشقم بحثم شد ی ویس خالی برام فرستاد گفتمش این چیه گفت این یعنی دیگه بات حرفی ندارم        رفتم مایو بخرم، فروشنده بهم میگه واسه استخر میخوای😐گفتم نه چند روز دیگه عروسی دعوتم میخوام منحصربفرد ظاهرشم!!😂 تیکر بارداری نیست😘
2051