2726
عنوان

دختران متولد 80

| مشاهده متن کامل بحث + 306218 بازدید | 2882 پست
برای اولین بار ۱۱ سالگی شدم قدم ۱۴۵ و اینا بود دکتر غدد یه امپولی داد ماهی یه بار میزدم پیودم عقب ...

عزیزم یادت هست وقتی آمپول رو زدی چقدر طول کشید که پریود قطع شد.واینکه من الان دخترم سینه هاش رشد کرد . وونا چی میشن ؟ کوچیک میشن؟ 

مشکل خاصی که پیش نمیاد

عزیزم یادت هست وقتی آمپول رو زدی چقدر طول کشید که پریود قطع شد.واینکه من الان دخترم سینه هاش رشد کرد ...

نه متاسفانه یادم نیست الان ۹ سال میگذره و من ۲۰ سالمه

نه تو هیکل تغییر خاصی ایجاد نمیشه .همه چیز رشد طبیعی خودش رو داره فقط خون ریزی تو دوران عادت رخ نمیده

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برای اولین بار ۱۱ سالگی شدم قدم ۱۴۵ و اینا بود دکتر غدد یه امپولی داد ماهی یه بار میزدم پیودم عقب ...

ممنون که جوابمو دادی. و خداروشکر که مشکلی نداری. منم باید هرچی زودتر تصمیم بگیرم چون پنج ماهه که داره پریود میشه

2728
ممنون که جوابمو دادی. و خداروشکر که مشکلی نداری. منم باید هرچی زودتر تصمیم بگیرم چون پنج ماهه که دار ...

زود تر برین تا صفحه ی رشدش بسته نشده

اولین کاری که میکنن اینه که میگن از مچ دستش یه عکس بگیرین

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
زود تر برین تا صفحه ی رشدش بسته نشده اولین کاری که میکنن اینه که میگن از مچ دستش یه عکس بگیرین

عکس گرفتم متاسفانه سن استخوانیش هم از خودش بیشتره

دکتر آزمایش سه مرحله ای نوشت و انجام دادیم . تا جوابش بیاد . گفت باید بلوغ و متوقف کنم و هورمون رشد بزنم . 

بخاطر آمپول مردد بودم

سلام مامانای مهربون وهمیشه نگران ایرانی.منم دخترم متولدشهریور۸۸هست والان قدش۱۵۳وزنش۵۰وهنوزپریودنشده ...

اسم دکترتون چیه؟

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد
خوشبخت بشه الهی قدش بلند شد چه کارهایی کردی براش؟

ممنون عزیزم

قدش همونی که دکتر گفت شد گفت نهایت ۱۶۰ میشه الانم درست نمیدونم ۱۶۰ هست یا ۱۶۳

قبل ساعت ۱۰ شب خواب باشه 

والیبال و شنا و بسکتبال میرفت والیبال از پنجم دبستان به مدت ۵سال رفت  تابستونا شنا میرفت و بسکتبال ۶ماه نشد

روزی ۲تا لیوان شیر 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
ممنون عزیزم قدش همونی که دکتر گفت شد گفت نهایت ۱۶۰ میشه الانم درست نمیدونم ۱۶۰ هست یا ۱۶۳ قبل ساعت ...

مچکرم عزیزم پاسخ دادی چند سالگی پریود شدبلوغشو عقب انداختی؟دخترم ده سال ودوماهشه قدش ۱۳۵خیلی کم داره

مچکرم عزیزم پاسخ دادی چند سالگی پریود شدبلوغشو عقب انداختی؟دخترم ده سال ودوماهشه قدش ۱۳۵خیلی کم داره

خواهش میکنم 

اگه اشتباه نکنم ۱۴ سالش بود که پریود شد بلوغش رو نه عقب ننداختم

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
خواهش میکنم  اگه اشتباه نکنم ۱۴ سالش بود که پریود شد بلوغش رو نه عقب ننداختم

سلام سارا جان

از چکاوک خبر نداری؟اخه با هم گروه زدین

دخترش قد کشید؟

اخه قد دختراتون با هم پیش میرفت

سلام سارا جان از چکاوک خبر نداری؟اخه با هم گروه زدین دخترش قد کشید؟ اخه قد دختراتون با هم پیش میر ...

سلام عزیزم

نه متاسفانه

2706