2726
عنوان

برآمدگی شکم در بارداری

196 بازدید | 8 پست

سلام بچه ها ، من وقتی بچه اولمو باردار بودم وقتی ب پشت دراز می‌کشیدم  ک‌شکمم تخت میشد یه برآمدگی سفت کوچیکی زیر نافم احساس میکردم ولی یادم نیس از چند هفتگی اون برآمدگی رو متوجه میشدم، الان نوهفته ۱۵ بارداری دومم، هیچی حس نمیکنم، بنظرتون زوده یا ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارک 😘😘🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

میشه واسه امضای منم دعا کنی😘😘😘😘🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
2728
مبارک 😘😘🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 میشه واسه امضای منم دعا کنی😘😘😘😘🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

انشالله ک ب زودی هی تاپیک بزنی در مورد بارداری و سوالای بارداری و تهوع و کمردرد و این علامت و اون علامت،نوع زایمان و ..... و سال دیگه هم عکس بچتو بزاری 😁😁😁

انشالله ک ب زودی هی تاپیک بزنی در مورد بارداری و سوالای بارداری و تهوع و کمردرد و این علامت و اون عل ...

قربون مهربونیت آبجیه گلم 😘😘😘😘😘🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍