2737
2734
عنوان

تبادل نظر در مورد مهد کودک ها و پیش دبستانی های شیراز

| مشاهده متن کامل بحث + 213669 بازدید | 794 پست
سارا جان بچه ی شما چند سالشه? مهد سالار رفتم داشتن اثاث کشی میکردن نشد محیطش و ببینم ولی مدیریتش خیل ...

واااااای فقط ظاهرشون اینجوریه . وقتی بچه رو بردی هر اتفاقی که بیوفته و هر سوالی که برات پیش میاد خودتونو مقصر میکنن. اصلا حرفه ای رفتار نمیکنن. بچه رو عصبی میکنن. نیروی خدماتیشون عصبیه و مدیر مهد خوب بهشون نمیرسه. اونا هم عقده های دلشون رو سر بچه خالی میکنن.

اگر خواستید و رفتید دقت کنید مهدشون اکثرا پسر هستن. و دختر تو مهدشون کمه . چون نیروی خدماتیشون دخترا رو اذیت میکنه برخلاف ظاهر مهربونی که نشون میدن خیلی هم بدرد نخورن. اینا با دختر من کاری کردن که  از مهد زده شد. 

هزینه ثبت نامشون عادی هست ولی در برابر چیزی که نشون میدن صفر صفر هستن.

سلام فرناز جون....تو کلاس نوشین هست...راستش هنوز مطمین نیستم برای پیش دبستانی اما نظرم بیشتر روی مهر ...

عزیزم سلام گل دخترت و گذاشتی مهرآیین؟ راضی بودی؟ دنبال پیش دبستانی خوب واسه دخترمم بین مهرایین و نخبگان و امام رضا موندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام سارا جان دختر من تو کلاس مریم جون هست کلاس های فوق برنامه از اول آبان شروع میشه نوشین جون هم از ...

عزیزم سلام گل دخترتون و گذاشتید مهرابین اخر؟ میشه بگید چه تصمیمی گرفتید؟

فرناز جان من با عنوان مادر که بچش شش سال مهرآیین بوده مهرآیین رو به هیچ کس معرفی نمی کنم.خیلی مدرسه ...

سلام خانمی واقعا ناراضی بودید؟ دخترم من تو ازمون مهرایین قبول شده من موندم اینجا ثبت نام کنم یا نخبگان یا امام رضا یه کم راهنمایی میکنید لطفا

2728
فرناز جان من با عنوان مادر که بچش شش سال مهرآیین بوده مهرآیین رو به هیچ کس معرفی نمی کنم.خیلی مدرسه ...

اگر شش سال ناراضی بودید چرا زودتر از اون مدرسه نبردیدش جای دیگه و اینهمه صبر کردید؟

من دخترم و تابستان ۹۶ بردم مهد ناز تو قدوسی شرقی،محیطشون خوب بود کلاس بزرگ بود حیاطش خوب بود برخوردشون خوب بود،اما اصلا جذب کودکشون خوب نبود،دختر من که خیلی وابسته بود رو نتونستن جذب کنن،و اصلا برنامه خاصی واسه آموزش نداشتن(شایدم به خاطر تابستون اینجوری بود)و اینکه بیشتر واسه پیش دبستانی ها و چهار ساله ها برنامه داشتن،و دختر من که سه سالش بود باید تو یه کلاس که تشکیل شده از بچه های یک ساله و دو ساله و سه ساله بود می‌رفت یا تو کلاس بچه های چهار ساله،یعنی مختص سن خودش کلاسی نداشتن،و دخترم اصلا نرفت واسه همین آوردنش بیرون

درود به همگی

پسرم ۵ ساله هست و میخواستم پیش دبستانی ثبت نامش کنم

و خیلی واسم مهمه محیطی که پسرم میفرستم ارامش داشته باشه

و استرس وارد نکنه بچه رو جذب کنه

اسم مدارس واسه ثبت نام زیاده 

اما میخوام نظر واقعی بدونم که کدوم مدرسه از لحاظ روانی ،اموزش و... خوب هست

لطفا کسای که تجربه دارن کمک کنن🙏🏻

علم و زندگی ،خاک ره ،مهر تابان ،امام رضا،نخبگان

2738
درود به همگی پسرم ۵ ساله هست و میخواستم پیش دبستانی ثبت نامش کنم و خیلی واسم مهمه محیطی که پسرم می ...

پسر من احسان هست راضی هستم

الهی به امید تو  "لا حول و لا قوةالا بالله العلی العظیم"

سلام به دوستان عزیز، من تازه به شیراز اومدم برای زندگی، دخترمو میخوام بزارم مهد آشنایی ندارم، یه نفر آرتا رو بهم معرفی کرد خیلی خوب بود اما متاسفانه یکم مبلغش برای من بالا بود، ماهی 1,200 میگیرن، یکی دیگه مهد دنیای شیرین تو خیابون جهاد رو بهم معرفی کردن نزدیکی فلکه گاز، کسی اطلاعی داره؟  من تو بلوار ارم میشینم

خدایا می‌دونی تو دلم چیا هست دیگه به کرم خودت ...
عزیزم سلام گل دخترت و گذاشتی مهرآیین؟ راضی بودی؟ دنبال پیش دبستانی خوب واسه دخترمم بین مهرایین و نخب ...

سلام. ببخشید مزاحمتون میشم منم دارم درمورد مهد ها تحقیق میکنم شما دخترتون رو کجا گذاشتید از مهرایین ونخبگان کدوم بهتر بود امام رضا هم میگن خوبه شما چیزی در مورد ان هم فهمیدید ؟دخترتون کدوم مهد میرفت از کار کدوم مهد راضی بودیدکه هم نحوه برخورد وهم کار خوب واشته باشن 

سلام دوستان عزیز ببخشید اگرلطف کنید یک راهنمایی کنید ممنون میشم اول اینکه دختر من نیمه دومی والان چهار سال وپنج ماهش هست از چه سنی باید بره پیش .واینکه اگر لطف کنید یک مهد وپیش دبستانی عالی معرفی کنید ممنون میشم 

2706