2733
2734
عنوان

تبادل نظر در مورد مهد کودک ها و پیش دبستانی های شیراز

| مشاهده متن کامل بحث + 213722 بازدید | 794 پست
یه سال دخترمو گذاشتم مهد بچه های ایران واقعا پشیمون شدم ..جز اینکه از من پول می گرفت کاری برای بچه ا ...

سلام واقعا من سال 97 پسرم اونجا گذاشتم وفهمیدم پول زیادیدادنه. اگه راهنمایی بیشتری میخواید برام پیام بدید. منم رو پسرم حساس بودم ولی اونجا فقط اسم داشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام واقعا من سال 97 پسرم اونجا گذاشتم وفهمیدم پول زیادیدادنه. اگه راهنمایی بیشتری میخواید برام پیام ...

راهنمایی بیشتر میشه بکنید، کجا خوبه گذاشتید؟ 

خیلی سخته واقعا مهد خوب پیدا کردن، که هم پولکی نباشن، هم کارشون خوب باشه

خدایا می‌دونی تو دلم چیا هست دیگه به کرم خودت ...
2731

سلام دوستای عزیزم

دختر من پیش دبستانی فرشتگان بود. از لحاظ برنامه ریزی آموزشی بسیار ضعیف عمل کردن از 30 نشانه زبان فارسی 15 نشانه رو طی 6 ماه از مهر تا اسفند آموزش دادن و 15 تای دیگه رو توی 6 هفته بعد از عید . طوری بود که بپه ها کل نشانه ها رو باهم قاطی کردن. معلم اصلا از پشت سستم تکون نمیخورد و هیچ تحرکی نداشت  هیچ پویایی نداشت. کادر مدرسه اصلا انتقاد پذیری ندارن. طوریکه با یک انتقاد برای سال بعد دختر من رو ثبت نام نکردن. و اینکارشون لطمه به احساست و شخصیت بچه میزنه. امیدوارم نظرم مفید باشه براتون. واقعا امسال هم پولمون هم وقتمون رو هدر دادیم توی فرشتگان. فقط طبل تو خالی تبلیغات دارن از فیلمای بچه ها برای تبلیغات خودشون استفاده میکردن بچه ها مجبور بودن لباس فرم بپوشن وگرنه اصلا فیلمشون رو به نمایش نمیذاشتن و این خیلی تو ذوق بچه ها میزد.

سلام و وقت بخیر. لطفا عزیزانی که پسران گلشون رو پیش دبستانی ثبت نام کرده بودند نظرات و تجربیات شود رو بنویسند. من امسال پسرم رو پیش دبستانی امام رضا ثبت نام کردم. هنوز مردد هستم. علوم پزشکی هم دوست داشتم اما صرف نظر کردم. لطفا تجربیاتتون رو بنویسید. در مورد پیش دبستانی امام رضا هم همین طور .با توجه به اینکه احتمالا امسال هم آنلاین هست ممنون میشم. 

سلام دوستای عزیزم دختر من پیش دبستانی فرشتگان بود. از لحاظ برنامه ریزی آموزشی بسیار ضعیف عمل کردن ا ...

من میخواستم مدرسه دخترم رو عوض کنم دو نفر گفتن فرشتگان خوبه خوب شد پیام شما رو دیدم اینجا...

2738
دوستان خواهش خواهش خواهش راهنمایی کنید من شنبه میخوام برم دخترم رو دبستان نخبگان ثبت نام کنم ـ اگه ا ...

سلام ،میشه بگید دخترتون رو نخبه گان ثبت نام کردید یا نه؟راضی هستید؟

2706