2737
2734
عنوان

همسایمون خیلی مردم ازاره😣😣

247 بازدید | 14 پست

خیلی سر وصدا میکنند خودشون سنشون میانسال اند ولی نوه هاشون که میاند خیلی صدا دارند هفته ۷ روزه اینا۵ روز اینجا اند همش جیغ میکشند وبالا پایین میپرند انگار اتاق من زلزله اومده از اون ور شوهرش صبح میره در رو محکم جوری میبنده از خواب میپره ادم ،اون بچه تو خونه اش هم با بلندگو تمرین میکنه،خسته شدم به مامانم گفتم بهشون بگو گفت یه روز درست میشدند از فرداش دوباره 😐😑

حالا دیروز کولرشون اب میداده ساعت۵ صبح پیام داده مامان منو بیدار کرده که برند بالا یه شبم کولرمون خراب بود قشنگ گفت ماخوابمون نمی بره صدا میده ما رفتیم پشت بام با پشه ها خوابیدم تا اینا بخوابند😐

اصلا مراعات نمی کنندخیلی رو دارند خودشون مشکلی باشه سریع میگند ولی به ما میرسه گوش نمی دند

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام

من درس دارم بعضی وقتا واقعا میخوام جیغ بزنم

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همون موقع ک ازار میدن و سر و صدا دارن فورا تذکر بدین بعدا زیربار نمیرن 

خیلی پرو اند گفتم زنه میگه چی کار کنم 😶 میخوستم بگم یکی بزن پس کله نوت من چمی دونم 

ببین همه جا همینه  ما هم هر چند وقت یبار باهاشون درگیرم

خیلی رو مخ اند این ادما

2738

خدا بهت صبر ایوب بده.

به نظرم اگه خیلی بهت فشار میاره و هر چی خانواده تذکر میده اینا درست نمیشن، برو کتابخونه درس بخون.

البته میتونی خودت یک بار باهاشون با لحن خوب حرف بزنی و بهشون بگی که با سر و صدا نکردن بهت خیلی کمک می کنن.

انساالله مشکلت حل بشه.💛

خیلی پرو اند گفتم زنه میگه چی کار کنم 😶 میخوستم بگم یکی بزن پس کله نوت من چمی دونم 

عجب پرو هایی 

بگو ارامش نداریم

مسلمون نیستی؟ انسان نیستی؟

خدایا فقط تو رو دارم ،مرسی که هوامو داری ،من تا ابد عاشقتم
خدا بهت صبر ایوب بده. به نظرم اگه خیلی بهت فشار میاره و هر چی خانواده تذکر میده اینا درست نمیشن، بر ...

نمی دونم واقعا ،خودمم باهمسایمون حرف زدم ولی کو گوش شنوا کتاب خونه هم نزدیک خونمون نیس خیلی دوره باید خونه بخونم😪

عجب پرو هایی  بگو ارامش نداریم  مسلمون نیستی؟ انسان نیستی؟

همینو بگو گفتم من که اون دنیا اینا رو حلال نمیکنم ارامش منو گرفتند

شاید هندزفری رو همینطور عادی بدون آهنگ بزاری تو گوش کمک کننده باشه.

امتحان کردم جواب نداد😅🤦🏼‍♀️

مرسی🌹😘

امتحان کردم جواب نداد😅🤦🏼‍♀️ مرسی🌹😘

خواهش میکنم عزیزم.

خیلی خودتو ناراحت نکن؛ بعضی وقتا یه همچین آدمایی تو زندگی پیدا میشن که فقط باید تحملشون کرد، ولی بالاخره از دستشون راحت میشیم.

انشالله مشکلتون حل میشه.💛💚

2706