2726
عنوان

بهترین بیمارستان یا کلینیک خصوصی تهران برای زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 167224 بازدید | 86 پست

مانی جون شما که دنبال یه بیمارستان خیلی خوب برای زایمان هستی من بیمارستان آرمان رو بهت معرفی می کنم . وقتی که تو این بیمارستان بستری بشی دیگه خیالت از همه نظر راحته . ادرسشون
تهران -خيابان سئول- نبش 12 متری اول- پلاک86
به شما خیلی نزدیکه
02188615014

نمونه برداری از مایع آمنیوسنتز یا مایع دور جنین کرج کجا برم

هیستروسونوگرافی و هیستروگرافی یا عکس رنگی رحم یا (HSG) با بی حسی یا بیهوشی ، بدون درد و بدون خونریزی ، با کتتر  مخصوص در کرج ، فردیس ، تهران

سونوهیسترو گرافی  توسط پزشک متخصص خانم.

09123596164  خانم گودرزی کارشناس رادیولوژی مشاوره تخصصی برای هیستروگرافی . داکتوگرافی . هیستروسونوگرافی .

مشاوره تلفنی ، پیامکی و تلگرام

@akserahembidard

https://telegram.me/akserahembidard

http://iumsradiology88.blogfa.com

عکس رنگی رحم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان من غرب تهرانم الان ۵ ماهمه و از دکترم راضی نیستم . لطفا دکتر و بیمارستان خوب که هزینه ه ...

سلام ماماناي گل خوبييين

من فقط ميتونم بگم صارم عااااااااااليه

من زايمان اولم اونجا بود الان واسه دومي هم ميرم همونجا پيش همون دكتر خودم دكتر مصدق

دكتراي زنان خيليييي خوبي داره و بيمارستانشون خيلييي قانونمندن يعني كسي نه رشوه ميگيره نه مژده گوني نه زير ميزي هيچييييي

هزينه هارو هم مو به مووو واست ابست ميكنن ميدن تا ببيني به چي چقدر دادي

مثلا دكترت چند گرفته زكتر بي حسي چقدر لباس بچه چقدر

خلاصه عااااااليه

هرچقدر بگم كم گفتم

بچه اولم تقريبا هفت تومن شد زايمان سزارين البته من فيلم برداريم داشتم كه خود بيمارستان انجام ميداد

در كل هزينه شش تومن بود با هزينه هاي اضافي در اخر اونقد شد

ولي الان رو نميدونم چند شده

ای خدا... بازم خودت هوای مارو داشته باش
2728
چرا هیشکی جواب منو نمیده ؟! 😢

عزيزم منم غريبم اينجا

من دكترو بيمارستان رو يه جا انتخاب كردم

همون صارم ميرفتمو الانم ميرم

اونجا همه چييييي داره ديگه نياز نيس واسه به سونو از جاهاي ديگه وقت بگيري

همون بيمارستان هم امكاناتش عااالي هم دكتراش عااالين هم پرسنلش عااااالين

من حتي پسرمو دكتر اطفال اونجا ميبرم راضيم بسيااااااار

سلام ماماناي گل خوبييين من فقط ميتونم بگم صارم عااااااااااليه من زايمان اولم اونجا بود الان واسه د ...

مرسی عزیزم بابت اطلاعاتت 

پس با این حساب توی صارم هزینه سزارین الان و با این شرایط بیشترم شده و من نمیتونم زیاد هزینه کنم

خدا جون عاشقتم شکرت واسه همه چی 💚
مرسی عزیزم بابت اطلاعاتت  پس با این حساب توی صارم هزینه سزارین الان و با این شرایط بیشترم شده ...

باز اين بار رفتم ميپرسم حتماااا هزينه رو

چقدر ميخواي هزينه كني؟؟؟

باز اين بار رفتم ميپرسم حتماااا هزينه رو چقدر ميخواي هزينه كني؟؟؟

لطف میکنی مهربون . ۴.۵ بیمه میده خودم میتونم تا ۲ تومن هزینه کنم . یعنی هزینه ی بیمارستان و دکتر نهایت ۶ تومن باشه میتونم 

خدا جون عاشقتم شکرت واسه همه چی 💚
براي زايمان  و اينكه لطف كنين ي دكتر خوب رو هم ك تو بيمارستان لاله هست و معرفي كنين 💜 من قصد ...

بيمارستان لاله خيليييي خوبه عزيزم

دكتراي اونجاهم عالين

هركي اونجا زايمان مرده راضي بوده

بنظر من لاله و صارم  گزينه هاي خيليييي عالين و نارضايتي توش نيس اميدوارم زايمان خوبي داشته باشين

سلام مامان گلی های عزیز 

تازگی ها کسی بیمارستان لاله زایمان طبیعی کرده ?

چطور بوده ? راضی هستین ?

هر کس خواست جواب بده ریپلای کنه لطفا 

ممنون و متشکرم 

خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .

سلام من تازه میخوام اقدام کنم چند ماه دیگه فوبیا ی زایمان دارم میخواستم خودم ی تاپیک بزنم سوال کنم دیدم اینجا بروزه گفتم بپرسم تهران بیمارستان عالی میخوام هزینش مهم نیست دکتر خوش اخلاق باشه حتما و کادر پرستار خوش اخلاق. و اینکه میخوام تا بیهوشم سوند و وصل کنن و شکمم و فشار بدن چیزی نفهمم. پمپ درد هم میخوام. توروخدا کمکککککک 😭😭😭😭😭

زایمان از چیزی که فکر میکردم خیلی راحتتر بود
2706