2726

تو یه خونه چهل متری زندگی میکنم با دو تا بچه کوچیک

شوهرم انقدر بی عرضه است که نمیتونه سر یه کار درست حسابی وایسه قبلا تو یه کارگاه کار می‌کرد حقوقش به پنج تومن رسیده بود ولی انقدر دیر رفت و اونجا تز زیر کار در میرفت پرتش کردن بیرون الانم میره به کارخانه شده کارگر جز‌‌‌ء

آرزوی یه مسافرت تو دلمه

چهار ساله نتونستم لباس نو برای خودم بخرم

تا کی باید اینجوری زندگی کنم

همش باهاش دعوا میکنم میگم تو تنبلی بی عرضه ای نمیتونی از پس زن و بچه ات بر بیای

خودت دست به کار شو از این شوهر عرضه در نمیاد

نوشابای سابقدونم یه سر به پیجم بزنین کلی لباسای خوشگل میزارم با قیمتای مناسب و کیفیت عالی لطفا فالو کنین لهنتیای جاذاب  اینم لینکelif_shop73پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم    هنوزم پنجاه تومنمو پس نگرفدم  تاپیک جنجالی و نوشابا کش دیدی تگ کن عین جن بو داده ظاهر میشم   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

فقط دوست داره ام بده جلوی تلویزیون فوتبال ببینه ‌و تخمه بخوره

مامان و بابامم خیلی کمکمون میکنن ولی انقدر جلوی اونا دیت گدایی دراز کردم و کمک خواستم دیگه هیچ شخصیتی برام‌نمونده

توانایی آدم ها رو در نظر بگیر 

ایشون زمان ازدواج هم همین بوده 

زمان تصمیم به بچه دار شدن هم همین بوده 

زمان بچه دوم هم همین بوده 

شرایط چه تغییر ی کرده؟؟!!!

شما چرا بدون آمادگی هی مسأله جدید ایجاد کردید ؟؟

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

خب وضعتون خوب بود اون زمانی دوتا بچه اوردی؟ چرا از خانواده اون پول نمیگیری اون میدونه تو از خاندادت میگیری اینجوری تن لش شده

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....

خودم نمیتونم 

دو تا بچمو دست کی بسپارم

یه مدت میرفتم سر کار تو یه کلینیک منشی شده بودم بچه هام انقدر شیطون و بازیگوشن مامانمو عاصی کرده بودن دیگه نرفتم

پسرم خیلی اذیت میکنه

مگه میشه با دوتمون هم اجاره داد هم به دوتا بچه رسید هم خوراک تهیه کرد هم پول آبو برقو داد 

_ببینمت🤔+هوم؟_چرا بالشتت خیسه؟؟+شاشیدم روش ولمون کن بابا😪 برا سلامتی تو دلیم دعا کنید برا خودمم دعا کنید زود از شر ویار خلاص شم🤗🤗
2706