2703
2553

من بابام اسمش رضا است..بابایی که از ته دل دوسش دارم ..دیروز بابام اومد از سرکار بعد داداشم که ازم بزرگتره خیییییلی اهل شوخی هست همش با منو و مامان و بابام شوخی میکنه... بابام لباساشو عوض کرد تا بیاد بشینه،بعد داداشم خنده خنده به بابا گف ،بابا میدونی مینو(خودم)به من گفته اصلا بابا رو دوست ندارم  ... حالا تو پست بعدی بقیش رو میگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

روز بعدش  بابام اومد سر سفره نشت تا نهار بخوریم 

بعدبابام به ماها میگفت تا بشنویم خواهر کوچیکم میگفت این دختر من خیلی منو دوست داره فلان و فلان و دوست داشتنش بی ریاست و دو رو نیستو همچین حرفایی 

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام سلام 😍خوبین منم خوبم بیاین خودمو واستون معرفی کنم اسمم نورالهدی و متولد ۸۲هستم سال ۹۸ ازدواج کردم 😍سال ۹۹/۵/۲۹تستم مثبت شد ومن بهترین حس دنیا رو تجربه کردم ۹۹/۵/۳۰ازمایشم مثبت شد جان مادر خوش اومدی به زندگیمون 😍😍۱۴۰۰/۲/۱۰دخترم عشق دلم بدنیا اومد مادر فدات بشه زایمان سختی داشتم ولی گذشت .....پنج ماهگی دخترم اقدام کردم اخه من عاشق بچم هر روز دعا و نذر و دکتر ولی .....در۱۲محرم۱۴۰۱ دونستم تخمدانهام داغونن ومن شانس بارداریم کمه😢میشه واسم دعا کنید خواهرهای گلم ممنونتون میشم انشاالله حاجت روا بشید اخه الان تقریبا دوسال رفت بشه ومن نشدم حالم خیلی بده 😢 توکلم به خداست خدایا نا امیدم نکن اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه .... در تاریخ ۱۴۰۲/۹ دکترم  بهم گفت تو باردار نمیشی متاسفم ولی من امیدم به خداست ودر تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۰رفتم سونو گفت تو تنبلی تخمدان نداری وسالمی ویه فولیکول خوب هم داررری خدایاااااا شکرررت من مطمئنم تا عید نوروز ۱۴۰۳باردارررررم😍😍😍خدایاشکرررررت من عید نوروز ۱۴۰۳ باردارمممم😍😍میشه واسم دعا کنید سالم به دنیا بیاد؟

بعد یه بار دیگه تکرار کرد بابام اون حرفارو که این دختر (خواهرم) خیلی خوبه خیلی باباشو دوست داره بعد مامانم گفت منظورت چیه چرا انقدر تکرار میکنی 

...گفت آره بعضی ها دوست داشتن شون کلکه دلم از خیلی از مینو  شکسته و  اینا بعد کلی توضیح دادم گفتم بابااااا امید)داداشم)دروغ گفته و اینا دیگه گریه ام گرفت اصلا گوش نمی‌داد میگفت مگه من چیکار کردم که شماها منو دوست ندارین

2714

از دلش در بیار

نازش رو بکش.حسابی خودت رو کوچیک کن تا باورش بشه

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
بعد یه بار دیگه تکرار کرد بابام اون حرفارو که این دختر (خواهرم) خیلی خوبه خیلی باباشو دوست داره بعد ...

همش زیر سر امید 

باید ی ماه تمیز کاری خونه رو با اعمال شاقه بدن بهش تا دیگه شوخی های بی مورد نکنه

اوه اوه  داداشت ر..ده باید خودشم درس کنه

_ببینمت🤔+هوم؟_چرا بالشتت خیسه؟؟+شاشیدم روش ولمون کن بابا😪 برا سلامتی تو دلیم دعا کنید برا خودمم دعا کنید زود از شر ویار خلاص شم🤗🤗
همش زیر سر امید  باید ی ماه تمیز کاری خونه رو با اعمال شاقه بدن بهش تا دیگه شوخی های بی مورد ن ...

دقیقا  ولی خب بابام اشتباه کرده که حرف داداشم رو باور کرده کلی هم با خنده خنده گفت

2706