2726

خسته شدم ازدستش .داداشم ازیک طرف میگه شما بهش نگاه نکنید بیاید خونم .ولی خب وقتی بری برج زهرماره و خیلی کارهای دیگه .ادم پاش نمیکشه بره.بعدداداشم مثلا جلوما میگه فلان میکنم‌و چنان میکنم بعد یکهو میبینی دقیقا بازحرف زنداداشم شده .بعد هزارتا دلیل برا اون کارمیاره داداشم میخوام دیگه بیخیال داداشم بشم که زنداداشم به خواستش که این بود کلا پای خانواده شوهرو ببره ازخونش برسه .دخترخالم میگه اشتباه میکنی برو بزاراون بسوزه چرانری 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قید داداشتو بزن وقتی زن داداشت راضی نیست و از شما خوشش نمیاد چرا کاری میکنی بیشتر از این تحقیرتون کنه داداشت هر وقت خواست ببینتتون بیاد خونه مادرت یا خودت

میشه لطفا برای حاجت دلم یه صلوات بفرستین  
2728

وا یعنی چی

مگه میشه آدم قید داداششو بزنه.

برو اصلا هم به زنداداشت توجه نکن هرکار میخواد بکنه بکنه

هرچیم باشه خانواده یه چیز دیگه اس اعضای خانواده باید پشت هم باشن.

اگه ولش کنید و نرید خونه اش بعدا زنداداشت بهش سرکوفت میزنه میگه بیا اینم از خانواده ات

من اگه بدونم بخاطر رفتوامد من قراره اوقات داداشم تلخ شه خیلی کم میرم مثلا دوبار درسال شایدم کمتر الانم کلا ارتباط فامیلی کمه مادرمن خیلیم با زنداداشس خوبه سالی ی بار میره

ادم باید برای خودش شخصیت قائل بشه زنداداش خودمم بشدت خانوم ماهیه اما من کم میرم خونش چون درست نیست واقعا زیاد بریم یا به گفته خانوما بریم ک حرص دریاریم مگه بیشعوریم بریم باعث دعوای زندشوهر بشیم  به هر حال هرکس یه مدلیه شما به داداشت رنگ بزن دعوتش کن کم برو خونش اسم این قید زدن نیست

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      

من باشم قید خونشون رو میزنم به جهنم

به داداشم زنگ میزنم فقط

داداشم اگه خودش دوستم داشته باشه، میاد دیدنم

سالی یکبار عید نوروز میرم فقط

🙃فیزیک خیلی آسونتر میشد🔸️اگه بجای سیب،      👈🍎خودِ درخت میفتاد رو نیوتون     👈🌴

به چپ و راست و بالا پایینت که قیافه میگیره.

داداشتم وقتی خواهر برادرای اون میان قیافه بگیره درست میشه.

آدم سر این چیزا قید داداششو نمیزنه که.

برنامه بذارید هر هفته برید کافه ای رستورانی جایی زنداداشتم نباشه راحت باشید

Having fun while stuck in life
وا یعنی چی مگه میشه آدم قید داداششو بزنه. برو اصلا هم به زنداداشت توجه نکن هرکار میخواد بکنه بکنه ...

این سری اومدی خونمون برات قیافه میگیرم دیگه نیای 

خواهر شوهر بازی بلد باش یه کم لعنتی   

Having fun while stuck in life
به چپ و راست و بالا پایینت که قیافه میگیره. داداشتم وقتی خواهر برادرای اون میان قیافه بگیره درست می ...

مسئله اینه داداش من عرضه این کارم ندارم .بعد داداشم اصلا اهل بیرون رفتن اینجوری نیست

اخه وقتی میبینم داداشمم جلوما یکجورمیگه باز یک کاردیگه میکنه کفرم درمیاد میگم داداشمم مقصره که زنش ا ...

مثلا چی میگن

حرف زنشو گوش نده حرف کیو گوش بده ؟

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      
من باشم قید خونشون رو میزنم به جهنم به داداشم زنگ میزنم فقط داداشم اگه خودش دوستم داشته باشه، میاد ...

عید نوروز رفتم خونش نیومد .بعدشم سه باررفتم نیومد .منم بهش گفتم دیگه خونت نمیام 

گفت من ازسرکارخسته میام نمیتونم بیام.

گفتم چطورخونه مامان میتونی بری خب خونه من فقط نمیتونی .کلا باهمه خواهرها همینه زنگم تانزنیم نمیزنه .فقط تواینستا همین 

مثلا چی میگن حرف زنشو گوش نده حرف کیو گوش بده ؟

حرف درست و گوش بده حرف چرت و نباید گوش بده 

مثلا بچش الان چندماهش شده خونه مادرم نمیاره مادرم ببینه .هروقتم‌مادرم بخوادبره میگه نیستم خونه مامانمم

حرف درست و گوش بده حرف چرت و نباید گوش بده  مثلا بچش الان چندماهش شده خونه مادرم نمیاره مادرم ...

خب مستقیم بهش بگین چرا این رفتارو داره 

2706