2733
2734

یکی از نزدیکانم چند سال پیش برای من مشکل بدی درست کرد. که البته منم سادگی کردم و گولشو خوردم فکر کردم خیر منو میخواد و تمام این چند سال بیخیال بود و اصلا براش مهم نبود که با من چکار کرده منم اصلا به روش نیاوردم تا حدودا یک ماه پیش عصبانی شدم و به روش اوردم و باهاش برخورد کردم و خشممو ابراز کردم. 

اونم کلا قهر کرد و منم پیام عذرخواهی فرستادم و گفتم اصلا مقصر منم. و ببخشید 

حالا نمی دونم چکار کنم. همش فکر میکنم خیلی خودمو آوردم پایین. 

اگر شما هم موافقید که خودمو کوچک کردم و شخصیتمو اوردم پایین بگین از الان به بعد چکار کنم که جبران بشه؟ که مدیون خودم نشم

موافقم عزیزم

هیچ وقت خودتو  دست‌کم نگیر و 

سری بعدی اول مطمئن شو که حق با توه بعد عصبانی شو وقتی عصبانی شدی دیگه عذرخواهی نکن بعضیا هوا برشون میداره

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمی دونم خودتو کوچیک کردی یا نه. اما از نظر مسئله وقتی شامل زمان میشه. دیگه نباید مطرح کرد. همون موقع مطرح می کردی. بعد از چند سال اصلا طرف یادش نیست. در ضمن اینکه وقتی طرف اشتباه کرده، نیاز به معذرت خواهی و ببخشید شما هم نبود................

2738
اولا ک نباید خشمتو ابراز میکردی چون اصن نباید انرژیتو صرف اینطور آدما بکنی ...دومن چرا عذر خواهی کرد ...

فکر کنم برداشته پیاممو برای یکی دیگه از نزدیکانم فرستاده 

از حرفهای ایشون فهمیدم از پیامی که من فرستاده خبر داره

به خاطر پرخاشی که کردم. گفتم بی احترامی شد عذرخاهی کردم

نمی دونم خودتو کوچیک کردی یا نه. اما از نظر مسئله وقتی شامل زمان میشه. دیگه نباید مطرح کرد. همون موق ...

خب مسیله یه جوری بود که من به شدت اون موقع داعون بودم و اصلا هیچی دیگه نمیفهمیدم از شدت ناراحتی 

بعد گدشت زمان تازه متوجه شدم چه بلایی سرم اومده و چه کاری باهام کرده 

2706