2737
2734

من متاسفانه ادمی هستم که حرف دیگران خیلی زیاد روم تاثیر داره.

خیلی خیلی زیاد حرفشون و رفتارشون برام مهمه

اصلا زندگیمو بر بنای حرف مردم چیدم.

من خودم خیلی ادم خوش اخلاقی هستم و خیلی گرم میگیرم با اطرافیانم ولی اگه یه نفر با مغرورانه با من برخورد کنه یا منو ضایع کنه تا مدتها حالم شدیدا بد میشه و از خودم بدم میاد...

هر روز به فکر سوتی هایی که دادم در گذشته و عمدی نبودن و بابتش مسخره شدم طرد شدم میفتم

وقتی دارم با یکی حرف میزنم تو دلم فکر میکنم یعنی هنوز یادشه من اون سوتی رو دادم؟

چجوری خودمو از این مشکل سمی خلاص کنم؟

این بزرگترین و اساسی ترین مشکل زندگیمه و اگه این مشکل حل شه زندگیم گلستان میشه

لطفا نظرتونو بگین چون خیلی به نظرتون نیاز دارم.

زندگی تکرارِ تکرار هاست....

وقتی پیش خودت میگی واای مردم چی میگن اینکارو نمیکنم!

دقیقا برو همون کار رو انجام بده 

بعد از یه مدت دیگه هیچ حرفی برات مهم نیست😎😂

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه .‌قبلنا بودم .‌توبه کردم 

با خودم گفتم ایا خانواده عموم و دایی و خاله و.... اهمیت میدن که من چه فکری در موردشون میکنم ؟

اگه اهمیت میدادن تا حالا زندگیاشون از هم پاشیده بود .

عین خیالشون نیست 

پس عین خیالم نمیشه حرف بقیه 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

خیلی مهربون ودل پاکی. روانشناسیم خوبه من. 

ببین عزیزم نباید بیش ازحد حرف دیگران برات مهم باشه خیلی بهامیدی به بقیه خیلی احترام میزاری.خیلی خوبه اینطوری. 

ولی اعتماد بنفستو ببر بالا وبدون هرادمی اشتباه میکنه. 

حس میکنم سنت بین ۱۸تا ۲۲هست

وقتی پیش خودت میگی واای مردم چی میگن اینکارو نمیکنم! دقیقا برو همون کار رو انجام بده  بعد از ...

اصلا نمیتونم اینکارو انجام بدم

من متاسفانه سندروم کمال طلبی خیلی شدید دارم😑😑😑😑😑

دلم میخواد همیشه بی نقص جلوه کنم

الانم داشتم با یه نفر حرف میزدم 

کلی تایپ کردم و باهاش شوخی کردم

تهش اون فقط نوشت "اها"

منو ضایه کرد 

الان قلبم داره از شدت درد منفجر میشه

2738
اصلا نمیتونم اینکارو انجام بدم من متاسفانه سندروم کمال طلبی خیلی شدید دارم😑😑😑😑😑 دلم میخواد هم ...

منم بایکی قهرم داستانش مفصله تقصیر من بود خیلی درحقش بدی کردم.بعدده سال بش پیام دادم عذر خواهی کردم فقط گفت نمیبخشمت. الان دوساله دارم بش پیام میدم حرف میزنم سین میکنه هیچی نمیگه.میگم بلاکم کن هییییچ.دیشب بش گفتم پس لطفا سین نکن   

دوستمه خیلی دوستش دارم بش وابستم نمیدونم چرا درکم نمیکنه من خیلی مهربونم .اذیت شدم تواین مدت.نمیتونم فراموشش کنم

خیلی مهربون ودل پاکی. روانشناسیم خوبه من.  ببین عزیزم نباید بیش ازحد حرف دیگران برات مهم باشه ...

اره درسته 19 سال دارم 

دارم دیوونه میشم.سر این موضوع

اینکه چرا اینقد کمال طلبم و سر اشتباهاتم خودمو نمیبخشم...تمام اشتباهاتی که از بچگی انجام دادم تو ذهنمه و هر روز به یادشون میفتم و وقتی این اتفاق میفته انگار یه خورمون شیمیایی خیلی زجرآوری تو بدنم ترشح میشه که قلبم میگیره سرم درد میگیره. احساس خواری و پستی میکنم.....

منم بایکی قهرم داستانش مفصله تقصیر من بود خیلی درحقش بدی کردم.بعدده سال بش پیام دادم عذر خواهی کردم ...

اخه موضوع شما فرق میکنه 

دوست صمیمی بود باز یچیزی!