2204
2217

ببینید استاد مون چه کیکی درست کرد😑🤣😃

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه. برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

چیزی که مدل دادم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿
2215
چیزی که مدل دادم

خب این‌نتیه 

اونی ک خودش درست کرده کو؟

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                
2050
خیلی خوب درست کرده دمش گرم

حالا بعدش ببین😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا بعدش ببین😑

ککووو

🤍🖤گاهی گمان نمی کنی ولی خوب میشود🤍🖤🤍🖤گاهی نمی شود که نمیشود که نمیشود🤍🖤🤍🖤گاهی بساط عیش خودش جور میشود🤍🖤🤍🖤گاهی دگر تهی ه بدستور میشود🖤🤍🤍🖤گه جور می شود خود آن بی مقدمه🖤🤍🤍🖤گه با دو صد مقدمه ناجور م یشود🤍🖤🤍🖤گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است🖤🤍🤍🖤گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود🖤🤍🤍🖤گاهی گدای گدا یی و بخت با تو یار نیست🤍🖤🤍🖤گاهی تمام شهر گدا ی تو می شود🤍🖤🤍🖤گاهی برای خنده دلم تنگ می شود🤍🖤🤍🖤گاهی دلم تراشه ای از سنگ می شود🤍🖤🤍🖤گویی به خواب بود جوانی مان گذشت 🤍🖤                 🤍🖤گاهی چه زود فرصتمان دیر  میشود 🤍🖤                         🖤🤍  لحضه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود 🖤🤍حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت 🖤🤍سیب را چیدم و در دلهره ی دستانم🖤🤍سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🖤🤍 تا سه بس بود که بشمرد و در دام افتد🖤🤍گفت ..یک گفت ..دو افسوس سه را دوست نداشت 🖤🤍من تو خط موازی ..؟ نرسیدن..؟هر گز دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت 🖤🤍درس منطق  نده دیگر تو به این عاشق که  🖤🤍 از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🖤🤍تو میتوانستی به چشمانم نگاه کنی و گلویم را با چاقوی تیز بُبری و من میتوانستم در آخرین نفس  از تو بخاطر خونی شدن دستهایت معذرت بخواهم ......🖤🤍 تاریخ در شب با الکل و زن نوشته شد 🤍🖤
ککووو

نمثاد عکس بصبر

1
5
10
15
20
25
30
35
40

😑🤣یعنی معلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

😐

مَن میگم آدم بايد يکيو داشته باشهوقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️|
😑🤣یعنی معلم

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

مَن میگم آدم بايد يکيو داشته باشهوقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️|
اسی خیلی دیر میزاری

بخدا عکس آپلود نمیشه گذاشتم 🤣😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718