2237
2217

آخرین چیزی که خوردی=نامت  

شارژ گوشیت=سنت  

رنگ لباست=شهرت  

خودم😁آبنبات چوبی هستم ۲۳ ساله گلبهی😁

شماهم خودتـونو معـرفی کنییین😝😝😝😝

گر تو تویي و من منم،خوب تو تویي و من منم  

نون ۷۸زرد

مَن میگم آدم بايد يکيو داشته باشهوقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️|

پفک ۶۷ساله ی سرمه ای🤣🤣🤣🤣

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آرزوی فعلیم دیدن بیبی چک مثبت🤰🥺مطمئنم خدا باز مثل همیشه منو به این آرزوم هم می‌رسونه😍❤️۱۴۰۰/۶/۱۳بیبی چک مثبت شد خدایا شکرت😭😭❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240

انار 😋

۵۷ 🤕

مشکی 

🚶‍♀️🚶‍♀️

همه میتونن درس بخونن اما همه فهمیده نمیشن، باسوادی یه مهارته‌ اما فهمیدگی یه فضیلت... هر زخمی که به کسی میزنیم، اول روح خودمونو میخراشه... 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️
2050
ماشالا با ۷۸ سال سن جوون موندی خواهر😂😂👐

😂😂😂😂

مَن میگم آدم بايد يکيو داشته باشهوقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️|

نبات هستم 62 ساله از شهر زرشکی

قصه عشقی که میگم قصه لیلی مجنونه🖤با یه روایته دیگه لیلی جای مجنونه🖤مجنون سر عقل اومده شده آقای این خونه🖤تعصب و یه دندگیش کرده لیلی رو دیوونه🖤دیوانه تو بودن هم عالمی دارد🖤🖤🖤...                                                                                   نامم را از یاد مَبَر...من با صدایت نفس میکشم🖤
2244
پفک؟😐شنیدم خیلی مفیده برا ۶۷ ساله ها بخور😂😂😂

تازه واسه باردارا😐🤣

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آرزوی فعلیم دیدن بیبی چک مثبت🤰🥺مطمئنم خدا باز مثل همیشه منو به این آرزوم هم می‌رسونه😍❤️۱۴۰۰/۶/۱۳بیبی چک مثبت شد خدایا شکرت😭😭❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻
1718