2726
عنوان

شير خشك نأن يا ببلاك

49 بازدید | 9 پست

من شير نأن ساده ميدادم اسهال شد شكمش شديددد فارو قور افتاد الان بيوميل lfدو روز دادم اسهالش خوب شد الان ببلاكlfگرفتم بنظرتون خوبه؟

براي وزن گرفتن و ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بیومیل پلاس میدم طبق نظر دکترش .به نظرم بدون نظر دکتر عوض نکن خوب نیس هی عوض کنی برای معدش ضرر داره

اخه نأن ساده اسهال كرد اين بيوميل الان روزي يك بار پي پي ميكنه اونم كلي فشار ميار در كل روز

اپتاميل چيه از نأن بهتر؟ 

نان خوشمزه است و خوب وزن میده ولی مدت طولانی ممکنه یبوست بده

آپتامیل آنزیمهای شیر مادر رو داره خودم به بچه ام آپتامیل میدم و خوب وزن گرفته یبوست و اسهال هم نداره

ببااک‌ خوشمزه است و یبوست نمیاره وزنگیری رو نمیدونم

مزیت آپتامیل اون آنزیماست

اخه نأن ساده اسهال كرد اين بيوميل الان روزي يك بار پي پي ميكنه اونم كلي فشار ميار در كل روز

پسر منم یبوست دارع به دکترش گفتم قطره داد باید به دکترت بگی به بچت نان نمیسازه .نان خیلی خوبه و بچهایی که نان بخورن معمولا حسابی تپلن چون چربه ولی یکم سخت به بعضیا میسازه حالا یا دکتر بچت که پروندشو داره شیرشو عوض میکنه یا ی قطره چیزی میده چون تا خودت بخوای پیدا کنی شیر مناسبشو مجبوری چندبار عوض کنی که برای معدش خیلی ضرره به نظرم