2204
2217

من ی پوشه دارم تو گوشیم ک فقط عکسای خودمه 

۵۸۹ تاس تعداد عکسا

ینی من دیوونم؟!😅

اخه ی بار دوستم دید گف ایننننهمه عکس چقد دیوونه ای

بِ‌قولِ‌تتلوعَجَب‌باباعَجبببب

😂😂😂😑اون وقت من ۳ تا عکس بیشتر ندارم 

از عکس گرفتن متنفرم😐😅

دختر قد بلند که همه مسخره اش میکنن حتی اینجا اما براش  مهم نیست چون قد بلندی یه نعمنه که همه کس ندارن :)🧚🏻‍♀️💙 پاترهدی و  وفادار به آلبوس دامبلدور:)🧙🏻‍♂️ هر چی بیشتر تو نی نی سایت میگردم بیشتر برگام میریزه :/ من هنوز دارم دنبال ساقی خانونی میگردم که میگه روزی ۱۵ ساعت ورزش میکنم ://////   خدایی ساقیش حلال خوره 😂😑یه جوری با قد وزنم برخورد میکنید انگار تا حالا یه خانم هیکلی ندیدین 😐😐😐 واقعا ندیدین یا اسکل کردین 😑 تو نی نی سایت بعد از الویه قارچ منفور ترین مواد غذایی میباشد 👌🏻😐 یه گزینه هست برای دیدن افراد آنلاین که شما ببینی چند نفر دارن تاپیکتو میخونن پس هی نگو *هستین بزارممم* الان اگه بگیم نه نیستیم نزار، نمیزاری   

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2240

نه عزیز

حالا من باردار بودم یه عکس از خودم و شکمم انداختم😶😂😂 حالام زایمان کردم یادم افتاده

‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌ ‍‌‌‌ماه پشتِ اَبر نمیمونه؛ اما غُصه پشتِ خَنده چرا ...
2050
من از خودم یه دونه عکس دارم از بچه ها هیچی نداشتم تازه سه چهارتا خواهرم. از عکس های بچه هام فرستاد ...

خیلی بده واقعا اینجوری

تو فرصت مناسب بگیر حتما

بِ‌قولِ‌تتلوعَجَب‌باباعَجبببب