2237
2217

جنس سیلیکونی میخوام از سه حرف اخرش خجالت میکشم بگم😐😂😂اخه ی بار با دوستم داشتیم درباره گارد حرف میزدیم من گفتم ساده سیلیکونی دوست دارم خندید گف اخرش زشته😐🤷‍♀️

بنظرتون چجوری ب فروشنده بگم بدون اینکه ب زبونش بیارم!؟

بِ‌قولِ‌تتلوعَجَب‌باباعَجبببب

سیلیکونی نگو بگو سیلیکُنی

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۰/۱۰/۱۸بی بی چکم مثبت شد😍خدایا بلخره معجزتو دیدم شکرت شکرت شکرت اگه میشه لطف کنید برای سلامتی نی نیم دعا کنین یا صلوات مهمونم کنید 🤩🤩

سیلیکُن تلفظ کن....نگو سیلیکونی😑🤣

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕برای سلامتی تو دلیم یه لبخند بزنید لطفا🥰😍شکوفه گیلاس من🌸🍒دخمل نازم اومده تا همدم مامانش باشه🥰😍به یار ماه بدادی روی ماهرو را 💗 به ماهم هدیه ای از ماورا دادی🥰

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240
2238
2239
یه بار رفتم ضد آفتاب بخرم آقاهه ضد آفتاب بیکن رو معرفی کرد میخواست تلفظش کنه گف بیکینی وای ترکیدم 🤣 ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

یکی از دوستای منم میخواست دندونش رو ایمپلنت کنه زنگ زده بود به منشی دکتر گفته بود فلانیم که وقت اپیلاسیون داشتم....فکرکن منشی هم مرد بوده🤣🤣🤣

پشمای منشی ریخته بود🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕برای سلامتی تو دلیم یه لبخند بزنید لطفا🥰😍شکوفه گیلاس من🌸🍒دخمل نازم اومده تا همدم مامانش باشه🥰😍به یار ماه بدادی روی ماهرو را 💗 به ماهم هدیه ای از ماورا دادی🥰
یه بار رفتم ضد آفتاب بخرم آقاهه ضد آفتاب بیکن رو معرفی کرد میخواست تلفظش کنه گف بیکینی وای ترکیدم 🤣 ...

منم قرص ضدبارداری برای کیست میخاستم اسمش روکین اول روم نمیشد بگم🤣🤣🤣

لطفا با دلای پاکتون برای سلامتی مامان و بابام یه صلوات میفرستین💓💓🌸ممنون میشم.بهم بگین منم براتون بفرستم مهربونا
2051