2733
2734
عنوان

به حمایتتون نیازم دارم

48 بازدید | 3 پست

سلام عزیزا

عشقا هر کی اینستا داره لطف کنه پیح منو فالو کنه تا کارم رونق بگیره برایه شما فالو و لایک هزینه ای نداره یا وقتتون رو نمیگیره ولی ناخواسته کمک میکنید به من مادر خانه دار تا بتونم به امورات زندگیم کمکی کنم خیلی مچکرتون میشم هر کسی هم از اینجا میاد و خرید کنه بخاطر حمایتشون جبران میشه لطفا درکم کنید و حمایتم کنید و به دوستان و آشنایاتونم بگین باور کنید جایه دوری نمیره ممنونم از تک تکتون

@Fadak._.cosmetic

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
به من پیام بدید تا با هم تبادل داشته باشیم Pari_m080

حتما خیلی مچکرم عزیزم

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به من پیام بدید تا با هم تبادل داشته باشیم Pari_m080

پیام دادم بهتون

2731