2726

از روز عقدم ک خطبه عقدو خوندن تاب امشب گریه هام شروع شدن..خدایا چرا دیر فهمیدم...چ حکمتی داشت اخه...

همش توهم طلاق و مهریه میزنه...فوش میده..ثانیه ب ثانیه میگ طلاق بگیری فلان میکنم و...خیلی حالم بده ..هر ثانیه دنبال بهونس دعوا بندازه و توف و توف کنی بشه...قبلنا جوابشو میدادم ولی الان هفت هشت ماهه دیگ هیچ جوابی درمقابل این همه بی حرمتی و دعوا جز گریه های بی صدام ک ازچشام در مقابلش نمیریزم کاری از دستم برنمیاد...ب خونوادم بگم ک انقد اذیت میکنه حتما طلاقمو میگیرن..ولی نمیتونم چن بابام و خونوادم خیلی غصه میخورن...خدایا این چ سرنوشتیه..بخدا هرحرفی میگ سریع بدون چون و چرا قبول میکنم..از اونشبی ک زنش شدم نابود شدم..فکرکن بی دلیل انقد بهونه میگیره ...چن ی مشکل رفتاری داره بخدا...انقد ک دعوا بندازه و همش درحال جنگ باشه و کلی فوش..بعد یک روز هم میاد منت کشی...

دیگ نمیکشممممم..یکی ک بخاطرش از همه آرزوهام گذشتم تو روم وایسته روبروم و کلی نفرین و ارزوی بدو فلانو ...چن عصبیه و مشکل داره...

خدایااا بگو من صاحب کدوم گناهتم ک این همه وقت عذابم میده این...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا باید دارو بخوره و درمان بشه و بره دکتر حتما 

یا اگه نمیره طلاق بگیر الان بهتره تا با یه بچه برگردی و غصه هات زیاد بشن

خدایا آرامشی به من بده تا آن آرامش را به هر جایی که میروم بگسترانم....😇😇😇برای آرامش همدیگر خدا را صدا کنیم😍😍😍
2728
عزیزم ببین باید بری پیش مشاور که به شوهرت قرص بده 

همش میگم..خودشم مشکلشو قبول داره ولی میگ نه میخای اسممودیوونه بزاری...و بعدش دعوا میکن ک دیوونه خودتی و...دیگ بریدم بخدا....هرخوبیییی ک فکرشو کنی درحقش کردم هرچی...

فکر میکنم بااین هایی که گفتی محبت و داره ولی وقتی جوش بیاد دیگه دست خودش نیست

من دایما ب زبون میگیرمش..ولی مشکلاتش شدیده..من حق ی مهمونی رفتنو ندارم مگراینک انقددد قبلش دعوام کنه گریه مو دربیاره بعد بزاره برم..خیلی خستم

همش میگم..خودشم مشکلشو قبول داره ولی میگ نه میخای اسممودیوونه بزاری...و بعدش دعوا میکن ک دیوونه خودت ...

عزیزم دست خودش که نیست وقتی میبینی اینجوریه زنیت داشته باشه سریع بهش بگو اگه میخوای زندگیمون خوب بشه کیف کنیم بیا بریم پیش روانشناس فقط در حد حرف زدن و قربون و صدقه شم برو به نظر من شوهر و باید خر کرد البته بلا نسبت به‌کسی😄

یا باید دارو بخوره و درمان بشه و بره دکتر حتما  یا اگه نمیره طلاق بگیر الان بهتره تا با یه بچه ...

من بزرگترین تصمیمم ازدواجم بود ک خرابش کردم..عمرا بچه داربشم..وسواس فمری شددددید..توهم و بدبینی ب همههه...و هزارویکجور مشکل ذیگ...همش خطو نشون ب من بدبخت میکشه ک میخای مهربه بزاری اجرا اتیشت میرنمو...من بدبخت اصلا حرفشم حالا ب زبون نمیارما😔

تو این سرنوشت ت نیست گناه هم نیست انتخاب نادرست و از همه چیت از آرزو هات زدی تا اینجوری باشه این تقاضا انتخاب اشتباه 

میشه جبران کرد مشاوره بری یا طلاق بگیری زندگیتو از این بدتر نکن بذار و برو اصلا به حرف بقیه فکر نکن مردم فقط حرف می زنن شجاع باش و بگیر یه مشکل از ترس طلاق تو ی نی نی سایت می بینم از حرف بقیه می ترسند یا نگران پدر مادراشونن اصلا جای نگرانی نیست به این فکر کن اگه طلاق بگیری می تونی مستقل باشی میتونی از پس خودت بر بیای 

بچه داری؟

عزیزم دست خودش که نیست وقتی میبینی اینجوریه زنیت داشته باشه سریع بهش بگو اگه میخوای زندگیمون خوب بشه ...

تو این چن سال فقط ب همین روش اکتفا کرذم..وولی روز ب روز وقیع تر میشه و من شکننده

من بزرگترین تصمیمم ازدواجم بود ک خرابش کردم..عمرا بچه داربشم..وسواس فمری شددددید..توهم و بدبینی ب هم ...

اوخ اینجوری که تو میگی واقعا مشکل داره حالا اصلا خودش میاد خودت برو پیش روانشناس باش یه مشورت بکن 

من بزرگترین تصمیمم ازدواجم بود ک خرابش کردم..عمرا بچه داربشم..وسواس فمری شددددید..توهم و بدبینی ب هم ...

اگه بیماریش دو قطبی یا شیزوفرنی باشه و در مان نشه خدای نکرده بلا سرت میاره

خدایا آرامشی به من بده تا آن آرامش را به هر جایی که میروم بگسترانم....😇😇😇برای آرامش همدیگر خدا را صدا کنیم😍😍😍
2706