2410
2553
عنوان

تزئین یخچال عروس

513 بازدید | 70 پست

سلام ،من میخام برای یخچال همه مواد خوراکی کامل بخرم و تقریبا از هر چیز چند مدل هست ،شیشه مربا و ترشی هم ک دربشون گل دار هست ی پاپیون کنفی هم داره خریدم ،کیک و ژله و میوه هم میدم برام درست کنن،حالا بنظرتون زشته تخم مرغ و گوشت و مرغ و سس ها و نوشابه دلستر ساده بزارم از این روبان ها نزنم ،واقعیتش خودم تزئین بلد نیستم کسی هم ندارم انجام بده ،گوشت مرغ تو پلاستیک ساده بزارم سیب زمینی پیاز ساده ،حمام و سرویس بهداشتی ساده ،همه چی دارن فقط تزئین هم دوست ندارم هم بلد نیستم 

نه چه ایرادی داره عزیزم.

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

میان واسه دیدن جهیزیه؟؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

ووووااای اینو 😁

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم

ساده و شیک بچین

روبان و پاپیون و تزئین و ...خز شده 😁

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

الان این کارا خیلی ضایع هستش نکن عزیز من 

بعدش هم خودت به دردسر میوفتی اون همه تزعینات باز کنی 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2706