2204
2217
عنوان

تزئین یخچال عروس

471 بازدید | 70 پست

سلام ،من میخام برای یخچال همه مواد خوراکی کامل بخرم و تقریبا از هر چیز چند مدل هست ،شیشه مربا و ترشی هم ک دربشون گل دار هست ی پاپیون کنفی هم داره خریدم ،کیک و ژله و میوه هم میدم برام درست کنن،حالا بنظرتون زشته تخم مرغ و گوشت و مرغ و سس ها و نوشابه دلستر ساده بزارم از این روبان ها نزنم ،واقعیتش خودم تزئین بلد نیستم کسی هم ندارم انجام بده ،گوشت مرغ تو پلاستیک ساده بزارم سیب زمینی پیاز ساده ،حمام و سرویس بهداشتی ساده ،همه چی دارن فقط تزئین هم دوست ندارم هم بلد نیستم 

من تازه ازدواج کردم لطف میکنی برای خوشبختیم دعا کنی صلوات بفرستی ،حاجت روا بشی 

نه چه ایرادی داره عزیزم.

🍀☘سر گروه رز  سبز   مشمول الضمه اید اگه فک کنید رز نیست  😄🙃             وزن اولیه  ۷۱و۲۰۰  هفته پیش ۷۰و۹۰۰   امروز ۷۰        وزن هدف   ۵۸    من میتونم    

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2215

میان واسه دیدن جهیزیه؟؟

🍀☘سر گروه رز  سبز   مشمول الضمه اید اگه فک کنید رز نیست  😄🙃             وزن اولیه  ۷۱و۲۰۰  هفته پیش ۷۰و۹۰۰   امروز ۷۰        وزن هدف   ۵۸    من میتونم    
2050

ساده و شیک بچین

روبان و پاپیون و تزئین و ...خز شده 😁

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
ی کله پاچه بگیر ارایشش کن بذار وسط یخچال  مگه هنوزم روبان و ... میزنن همینجوری بذار

لباش و رژ قرررررمز بزنه😄😄 گل سرم براش بزنه. وااای چه جیگری میشه

2051