2726

ارايشگاه ها مواد بيخود ميزنند و قيمتشون الكي گرونه خودت موادش رو بخر ببر ارايشگاه برات بزنه 

يه مركز كراتينه هم هست تو پونك تهران اگر بتوني بري مواد ميفروشن از خودشون بخري برات رايگان كراتينه ميكنند 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه سالن میشناسم تمام خانواده برای کارمون اونجا میریم کارش عالیه موادش همه خارجی  فکر کنم حدود ...

چه خبره مگه كاشت مو انجام ميدن

انتقاد سازنده تون رو براي خودتون نگه داريد😉فقط خانم هاي بالاي ٣٠سال استثنا هستن😅
چه خبره مگه كاشت مو انجام ميدن

خواهر شوهرم برای کراتینه و احیا رفت همین حدود ازش گرفتن ولی موادش عالیه خودم آمبره کردم اونجا بدون اینکه ذره ای موهام بسوزه یا خشک بشه بنظرم ارزش هزینه کردن داره 

خواهر شوهرم برای کراتینه و احیا رفت همین حدود ازش گرفتن ولی موادش عالیه خودم آمبره کردم اونجا بدون ا ...

بسته به اينه كه چه چيزي برات ارزشمند باسه

الان بگن ويزيت و چكاپ بدنت انقدر ميشه جيغ ميكشيد😀

انتقاد سازنده تون رو براي خودتون نگه داريد😉فقط خانم هاي بالاي ٣٠سال استثنا هستن😅
بسته به اينه كه چه چيزي برات ارزشمند باسه الان بگن ويزيت و چكاپ بدنت انقدر ميشه جيغ ميكشيد😀

نه والا 

همین چند روز پیش حدود ۲ تومن هزینه ام ار ای دادم برای چکاپ های دوره ای . دوماه یکبار هم آزمایش کامل خون انجام میدم ولی خوب با موهام و پوستم هم مهربانم و براشون هزینه میکنم