2703
2553
عنوان

لطفا راهنماییم کنید چه رفتاری برای کار مادرشوهرم نشون بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 66 پست
بخدا قدر نمیدونی،همه ی بچه ها تا بزرگ بشن هزار بار براشون ازاین اتفاقا میافته خیلی حساسی

خب بچم دوتا دندون پایینشم افتاده دوتا دونه بالا داشت بخاطر همین خیلی ناراحتمم

اینکه خودتو جلو بعضی آدما بزنی به نفهمی خودش کلی فهمه:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بنده خدا خواستن بیایی اروم بهت بگن بهترین عکس العمل اینه بگی بچه تازمین نخوره بزرگ نمیشه خدار رحم کر ...

نه از ظهر باهمیم حتی بچم ظهر خیلی بی قراری می‌کرد نگفت که اینجوری شده... من فقط ناراحتم که بهم چیزی نگفتن وگرنه رفتار بدی نشون ندادم

2720
خب بچم دوتا دندون پایینشم افتاده دوتا دونه بالا داشت بخاطر همین خیلی ناراحتمم

میفهمم ناراحت باش ولی ن از دست کسی فقط از شکستن دندونش ناراحت باش ،اگه همین اتفاق تو خونه مادرخودتون میافتاد عکس العملت چی بود

اشکال نداره بچست دیگه ، دندونشم که شیری.

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر
2714
حتما مادرشوهرت ترسیده ن که بهت نگفتن دیگه، توام حق داری ناراحت باشی ولی حقیقتا تقصیر اونا چیه عزیزم؟ ...

نمیگن مقصرن فقط ناراحت شدم‌که خودشون بهم نگفتن

میفهمم ناراحت باش ولی ن از دست کسی فقط از شکستن دندونش ناراحت باش ،اگه همین اتفاق تو خونه مادرخودتون ...

نه نخ من اصلا منظورم این نیست که اونا مقصرن... فقط ناراحتم که خودش جیزی نگفته..

ناراحت شدم که بچم از ظهر دندون درد داره ... همین

اتفاقه

افتاده

میدونم حق داری ناراحت باشی

حالا نه بخاطر فرد خاصی ممکن بود مامان خودت نگه داره و بیفته بازم قطعا ناراحت میشدی

عیبی نداره

این دندونش میفته تو آینده ،دیگه کاریه که شده...نباید میشد ‌‌‌...شده

از این به بعد خودت مراقبش باش

💙💙عضو گروه آبی💙💙 ۷۲ کیلو شروع رژیم💙۶۵ هدف💙وزن فعلی ۷۰💪
بیخودی دعوا درست نکن. اتفاق بوده دیگه عمدا که نزدن از کاه کوه درست نکن عزیز

دعوا ندارم که فقط خیلی ناراحت شدم. دلم از غصه داره میترکه

نه از ظهر باهمیم حتی بچم ظهر خیلی بی قراری می‌کرد نگفت که اینجوری شده... من فقط ناراحتم که بهم چیزی ...

دیگه شده حرفی بزنی کدورت پیش میاد راحت بهت میگن مقصر خودتی فردا ببر دندون پزشکی شکستگیش صاف کن تیزی شکستگی بچه اذیت نکنه ...اعصاب خودت خرد نکن 

[QUOTE=214317528]اتفاقه افتاده میدونم حق داری ناراحت باشی حالا نه بخاطر فرد خاصی ممکن بود مامان خودت نگه داره و بی ...[/QUOTEفقط ناراحت شدم بخاطر دندونش...

اینکه خودشون‌نگفتن حس بدی بهم دست داد...

2706