2410
2553

من طبقه بالا مادرشوهرم زندگی میکنم. امروز صبح پسر بیست و یک ماهم رفته بود پایین پیش مادرشوهرم و عمه اش که از جم اومده بود با بچه هاش بازی می‌کرد من رفتم حموم اومدم. 

الان اومدیم بیرون با برادرشوهرم دختر برادرشوهرم  تا منو دید گفت زنعمو دندون ابوالفضل بهتر شد؟؟ گفتم چی شده مگه گفت پایین که بودیم افتاده از پله دندونش شکسته و خون اومده و خیلی هم گریه کرده.. 

الان به مادرشوهرم چی بگم... نگاه کردم دیدم دندون جلویی بچم یکیش نیست و افتاده... هی هم میگفت من نمیفهمیدم چی میگه... 

اینقد دلم ازش گرفته و حالم بد شده فقط میخوام گریه کنم. بزور جلو خودمو گرفتم.

اینکه خودتو جلو بعضی آدما بزنی به نفهمی خودش کلی فهمه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

بچه میخوره زمین مادرشوهرت امد به زور بچت برده که تقصیر بنده خدا میدونی اون بچه هاش بزرگ کرده الان حوصله بچه داری نداری خودت باید مراقب بچت باشی ....یکم عاقل بلشی بدنیست مادرشوهرت بچت زده که نیخاهی بری حرفش بزنی 

2714

[QUOTE=214316540]بچه میخوره زمین مادرشوهرت امد به زور بچت برده که تقصیر بنده خدا میدونی اون بچه هاش بزرگ کرده الان حو هر روز خودشون میان دنبالش میبرنش پایین یکی دو ساعت پیششون باشه...

منم نگفتم زده. گفتم اینجوری شده و به من چیزی نگفتن... فقط راهنمایی خواستم که چه رفتاری نشون بدم آخه بس که حالم بد شده نمیفهمم الان چی کار باید بکنم

مقصرتوی اخه مگه تو نمیدونی نباید بچه رو تنها فرستاد

خودشون میان میبرنش هر روز.. من که نمیتونم دم به دقیقه برم باهاش. عموش میاد دنبالش مادرجون میاد پدرجونش میاد 

[QUOTE=214316540]بچه میخوره زمین مادرشوهرت امد به زور بچت برده که تقصیر بنده خدا میدونی اون بچه هاش ...

بنده خدا خواستن بیایی اروم بهت بگن بهترین عکس العمل اینه بگی بچه تازمین نخوره بزرگ نمیشه خدار رحم کرده دندونش شکسته فک سرش چشمش اسیب ندیده بدون مادرشوهرت ناراحت 

چه اشکالی داره بچست دیگه افتاده ،برید از مادرشوهرتون تشکر کنید که بچتونو نگهمیداره راحت حمام میرید خ ...

همیشه نگه نمیدارن که یه امروز دیدم پیششونه زود رفتم یه دوش گرفتم..‌ کاش اصلا نمیرفتم

خودشون میان میبرنش هر روز.. من که نمیتونم دم به دقیقه برم باهاش. عموش میاد دنبالش مادرجون میاد پدرجو ...

بخدا قدر نمیدونی،همه ی بچه ها تا بزرگ بشن هزار بار براشون ازاین اتفاقا میافته خیلی حساسی

وااااا یجور میگی انگار مادرشوهرت با مشت زده دندون پسرتو شکونده خیلی نگرانی می تونی نفرستیش پایین

آخه من صد دفعه تاکید کردم مراقبش هستین؟ اگه کار داری بیام ببرمش

2706