2737
2734
سونوی مسخره بیمارستان نوشته ۴۳۶ +_ ۶۳ گرم!!!! یعنی ۶۳ گرم ممکنه کم و زیاد باشه. این چه وزن دادنیه!! ...

سلام عزیزم خوبی

من تقریبا دو هفته پیش دل درد و کمردرد زیادی داشتم و شکمم سفت میشد شبا رفتم دکتر گفتن طبیعیه ولی بعد چند روز کامل خوب شدم.راجع به وزن بچم که من سونوگرافی حنطوشم رفتم بازم مثبت منفی ۷۶ برام زده بود این طبیعیه

وزنش خوب بوده ماشالله 

همین که انداماش عقب نبوده خیلی خوبه

سونوی مسخره بیمارستان نوشته ۴۳۶ +_ ۶۳ گرم!!!! یعنی ۶۳ گرم ممکنه کم و زیاد باشه. این چه وزن دادنیه!! ...

واقعا یعنی چی؟؟؟ اگه دقیق اندازه گیریتون که دیگه +- چیه

اگه دقیق نیست دیگه چرا ۶۳ گرم؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیز  سرما خوردگی ام بهتره. دو روزه دلدرد و کمردرد دارم.دردهای شبیه پریودی همراه با تیر ...

تا جایی که من میدونم باید استراحت باشی، دردهاس شبیه پریود خدای نکرده نشونه انقباضات رحم نباشه

2731
نه عزیزم اصلا به چیزای منفی فک نکن  من الان دو روزه بچه وقتی تکون میخوره مث یه لرزش شدییددد ب ...

اااره طبیعیه، هی مدل حرکاتش عوض میشههه

برای منم چند روزه حس میکنم دیگه کم کم داره از ضربات تنها به حرکت تبدیل میشه🥰🥰🥰

2738
الهییی خدا کنه واقعاااا برادرشوهرم از سفر براش چندتا لباس اوردن دلم همش گولی وولی میره دعا کن بر ...

مبارکتون باشه عزیزم

توروخدا به چیزای منفی فک نکن

واقعا این مشکل شریان اونقدرام مهم نیس

یکی از بچه های دیگه نی نی سایتم مقاومت داشت دیروز رفته بود سونو ۳۰ هفته گفته که همههه چی نرماله

من مطمعنننم همه بچه های این تاپیک سر موقع خوودش نی نی نازمونو بغل میکنیم

چرا منم یه دردی مثل نبض واژن دارم، مخصوصا وقتی یکم راه برم یا سرپا باشم، منتهی چون بیشتر مواقع دراز ...

فرشته باورت میشه من سکته کردم از ترس!!! فکر کردم زایمان زودرسه. کلا از بعد از سرما خوردگی ضعیفم و درد زیاد دارم.

سلام عزیزم خوبی من تقریبا دو هفته پیش دل درد و کمردرد زیادی داشتم و شکمم سفت میشد شبا رفتم دکتر گفت ...

دوستم پس تو هم مثل من بودی!!

خیلی بده. آخه ناگهانی و بی علت آدم درد داره. از اون بدتر نمی تونم انقباض رو تشخیص بدم. گاهی سفت تره.گاهی شاتر.

واقعا یعنی چی؟؟؟ اگه دقیق اندازه گیریتون که دیگه +- چیه اگه دقیق نیست دیگه چرا ۶۳ گرم؟؟؟

همون دیگه تو سونوی آنومالی من، دقیق عدد زده بود بدون مثبت ومنفی. اینجا دیمی می گفت. هرچند انقدر درد داشتم که برام مهم نبود. فقط می پرسیدم خانم دکتر زنده است؟؟ آخرش شاکی شد گفت بسه لابد زنده است که دارم اندازه می گیرم.!!!!

2706