2726
عنوان

مقعد

1096 بازدید | 18 پست

خانما معذرت🙏

دیروز تا حالا اسهال شدم و خارش داخل مقعد ام هست ،

فک کنم عفونت باشه!

چکار کنم خوب بشه؟

باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿

برای اسهالت دوغ غلیظ درست کن توش سیر رنده کن با نعنا پونه فراوان 

البته دکتر بری ازمایش بدی بهتره

لیلی من   مستانه ی چشمان توام ...             تو مرگ دلم را ببین و برو  چو طوفان سختی به شاخه ی غم  گل هستی ام را بچین و برو....      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای اسهالت دوغ غلیظ درست کن توش سیر رنده کن با نعنا پونه فراوان  البته دکتر بری ازمایش بدی ...

خارش چی؟

باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿
2728

سیر بخور 

پیاز بخور 

داخل جوشونده گلپوره بشین 

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚
نه فشار بهش امده پماد بزن پماد انتی فیشر

تجربه داشتی؟

روغن نارگیل بزنم؟

سیر بخور  پیاز بخور  داخل جوشونده گلپوره بشین

چه چیزای گندی 🤢🤮

ممنون عزیزم

مقعدتوتمیز باشامپو بچه بشور بعد خشک‌کن سشوار بکش

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️

خارش بخاطر خود اسهاله ک با درمان اسهال اونم خوب میشه عفونت نیست

پونه کوهی دم کن بخور اسهال رو درمان میکنه

یا زیره و زنیان پودر کن روزی ی قاشق مرباخوری بخور با آب 

منم متاسفانه بعد کرونام اسهالش و خارشش هست گاهی...

خارش بخاطر خود اسهاله ک با درمان اسهال اونم خوب میشه عفونت نیست پونه کوهی دم کن بخور اسهال رو در ...

وای یه جوری خیلی بده🤐💔داخلش میخاره،

از شما هم داخلش میخارع؟

معذرت🙏

طبیعیه بعد اسهال یا یبوست اینطور می شه چون پوست داخلش تحریک شده. خود به خود خوب می شه وقتی اسهالت بر ...

خیالم راحت شد 🤣🤧 مرسی عزیزم

وای یه جوری خیلی بده🤐💔داخلش میخاره، از شما هم داخلش میخارع؟ معذرت🙏

اره قسمت داخلیشه بخاطر همون کارکرد غیرطبیعیه روده هست

اسهالتو درمان کنی قطعا خوب میشه

زیره و زنیان پودر کن قاطی بخور

یا پونه کوهی دم کن بخور

درمان میشه

2706