2726
عنوان

ازدواج زوری 😔چیکار کنم ؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 33 پست

به قول کاربر نوشاباا به اورژانس احتمعی خبر بده.

شمارش۱۲۳

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اجتماعی😐😐😐😐😐😐😐از ت بعید بود نوشابا😐😂

اورژانس اورژانسه مهم نیته

نوشابای سابقدونم یه سر به پیجم بزنین کلی لباسای خوشگل میزارم با قیمتای مناسب و کیفیت عالی لطفا فالو کنین لهنتیای جاذاب  اینم لینکelif_shop73پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم    هنوزم پنجاه تومنمو پس نگرفدم  تاپیک جنجالی و نوشابا کش دیدی تگ کن عین جن بو داده ظاهر میشم   
2728
مامانت طلاق نگرفته فکر شوهره؟اگه شوهر خوب بود اولی خوب میشد وای بحال دومی 

امان از دست این ننه های حول شوهر 

جالبه جلو جلو هم برای خودش انتخاب کرده 

هم برای دخترش.

عزیزم چوب پدر مادرت رو نخور

بگو خدایا پناه میارم به تو 

خودت برام یجوری بساز

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
اورژانس اورژانسه مهم نیته

بله بله😂🤘🏼

ولی اجتماعی اجتمائی نیست😒

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
همسن ایم😐 مگع چاقو گذاشتن زیر گلوت میگن عقد نامرو امضا کن.نترس چیزی نمیشع

مامانم  جنون داره میکشم میگه یا ازدواج میکنی باهاش یا برو پیش بابات بابام اصلا بیزارم ازش ولمون کرده نمیدونم چ غلطی کنم

هر تلخے و مرارتے ،خواهد گذشت . . 💛
چی؟یعنی جاری مادرتون شین؟ بعد ازدواج تو ۱۶ سالگی؟ عزیزم شما ده سال دیگه حداقل فکر ازدواج باش

چی میگی مگه من میخام ازدواج کنم

هر تلخے و مرارتے ،خواهد گذشت . . 💛
مامانم  جنون داره میکشم میگه یا ازدواج میکنی باهاش یا برو پیش بابات بابام اصلا بیزارم ازش ولمون ...

پیش بابات بری خیلی بهتره تا اینک 16 سالگی زورکی ازدواج کنی

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
چی هس اصلا 😐😂

یه جاییه کمک میکنن 

نوشابای سابقدونم یه سر به پیجم بزنین کلی لباسای خوشگل میزارم با قیمتای مناسب و کیفیت عالی لطفا فالو کنین لهنتیای جاذاب  اینم لینکelif_shop73پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم    هنوزم پنجاه تومنمو پس نگرفدم  تاپیک جنجالی و نوشابا کش دیدی تگ کن عین جن بو داده ظاهر میشم   
چ کمکی

خانومایی که امنیت ندارن و همین شرایطت

مامانم  جنون داره میکشم میگه یا ازدواج میکنی باهاش یا برو پیش بابات بابام اصلا بیزارم ازش ولمون ...

پسهمون بزنگ۱۲۳،حتماااااااا

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖
2706