2410
2553
عنوان

ازدواج زوری 😔چیکار کنم ؟؟؟؟؟

398 بازدید | 33 پست

مامانم میخاد طلاق بگیر ع بابام چون مشکل دارن حالامیخاد با داداش زنداییم ازدواج کنه میگه توهم باید با اون داداشش ازدواج کنی  اخه اون ۳۰سالش موهاش سفید داره قیافش بد نی ولی اخه من ۱۶ساللللمممهههه  من چیکار کنن بابام درست حسابی نیست بمونم پیشش بقران اگ زورم کنه خودمو میکشم 

هر تلخے و مرارتے ،خواهد گذشت . . 💛

اعصابم بهم ریخت😑

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

اورژانس اجتماعی خبر بده 

نوشابای سابقدونم یه سر به پیجم بزنین کلی لباسای خوشگل میزارم با قیمتای مناسب و کیفیت عالی لطفا فالو کنین لهنتیای جاذاب  اینم لینکelif_shop73پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم    هنوزم پنجاه تومنمو پس نگرفدم  تاپیک جنجالی و نوشابا کش دیدی تگ کن عین جن بو داده ظاهر میشم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همسن ایم😐

مگع چاقو گذاشتن زیر گلوت میگن عقد نامرو امضا کن.نترس چیزی نمیشع

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
2456
2714
اورژانس اجتمائی خبر بده 

اجتماعی😐😐😐😐😐😐😐از ت بعید بود نوشابا😐😂

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498

الهی................💔🍀🌺

چ بد!

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               

وقتی راجع بهش خرف میزنه دادوببداد نکن،یحوری مثلا قهقهه بزن و بیخیال نشون بده خودتو،انگار برات مسخرست حتی حرف زدن راجع بهش

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖
2706