2230
2217
عنوان

ازدواج زوری 😔چیکار کنم ؟؟؟؟؟

346 بازدید | 33 پست

مامانم میخاد طلاق بگیر ع بابام چون مشکل دارن حالامیخاد با داداش زنداییم ازدواج کنه میگه توهم باید با اون داداشش ازدواج کنی  اخه اون ۳۰سالش موهاش سفید داره قیافش بد نی ولی اخه من ۱۶ساللللمممهههه  من چیکار کنن بابام درست حسابی نیست بمونم پیشش بقران اگ زورم کنه خودمو میکشم 

اعصابم بهم ریخت😑

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

اورژانس اجتماعی خبر بده 

نوشابای سابقدونم یه سر به پیجم بزنین کلی لباسای خوشگل میزارم با قیمتای مناسب و کیفیت عالی لطفا فالو کنین لهنتیای جاذاب  اینم لینکelif_shop73پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم    هنوزم پنجاه تومنمو پس نگرفدم  تاپیک جنجالی و نوشابا کش دیدی تگ کن عین جن بو داده ظاهر میشم   

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2233

بزرگتر نداری باهاش حرف بزنن؟

یعنی چی اخه خب خودش دپست داره تزدواج کنه چیکار ب تو داره

نی نی سایت برا من و امثال من،مثل یه دفترچه خاطراته،پس هی نگین چرا انقد تاپیک میزنی🥴الانم ک سن ازدواجمه پس حق بدین بیشتر تاپیکهام در مورد امرخیر باشه🤪بهم حس خوب بدیم 🌄🎶💓واین که درسته اینجا مجازیه و همو نمیشناسیم ولی لطفااااا حواستون باشه با حرفی دلی نشکنین دل مجازی و حقیقی نمیشناسه با هر حرفی شعور و شخصیت خودت و خانوادتو نشون میدیا
2050

الهی................💔🍀🌺

چ بد!

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم ممنونم💙لطفا امضام رو بخون👇اگه دنبال ی تاپیک خوب وآموزنده بین تاپیک های انرژی منفی نی نی سایتی کلیک کن😘                                                                          باردار نیستم ,تیکر واسه ی چیز دیگه است.......😊

وقتی راجع بهش خرف میزنه دادوببداد نکن،یحوری مثلا قهقهه بزن و بیخیال نشون بده خودتو،انگار برات مسخرست حتی حرف زدن راجع بهش

نی نی سایت برا من و امثال من،مثل یه دفترچه خاطراته،پس هی نگین چرا انقد تاپیک میزنی🥴الانم ک سن ازدواجمه پس حق بدین بیشتر تاپیکهام در مورد امرخیر باشه🤪بهم حس خوب بدیم 🌄🎶💓واین که درسته اینجا مجازیه و همو نمیشناسیم ولی لطفااااا حواستون باشه با حرفی دلی نشکنین دل مجازی و حقیقی نمیشناسه با هر حرفی شعور و شخصیت خودت و خانوادتو نشون میدیا

به قول کاربر نوشاباا به اورژانس احتمعی خبر بده.

شمارش۱۲۳

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر
اجتماعی😐😐😐😐😐😐😐از ت بعید بود نوشابا😐😂

اورژانس اورژانسه مهم نیته

نوشابای سابقدونم یه سر به پیجم بزنین کلی لباسای خوشگل میزارم با قیمتای مناسب و کیفیت عالی لطفا فالو کنین لهنتیای جاذاب  اینم لینکelif_shop73پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم    هنوزم پنجاه تومنمو پس نگرفدم  تاپیک جنجالی و نوشابا کش دیدی تگ کن عین جن بو داده ظاهر میشم   
مامانت طلاق نگرفته فکر شوهره؟اگه شوهر خوب بود اولی خوب میشد وای بحال دومی 

امان از دست این ننه های حول شوهر 

جالبه جلو جلو هم برای خودش انتخاب کرده 

هم برای دخترش.

عزیزم چوب پدر مادرت رو نخور

بگو خدایا پناه میارم به تو 

خودت برام یجوری بساز

فقط 49 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نيستم تيكر تولد سه سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
1718