2137
2217

بز هیوجه تورد

نوشتم بز هویج خورد

‏من اگه بمیرمم پدر مادرم سر قبرم با‌گریه میگن پاشو ببین بچه‌ها مردم چطوری زنده میمونن ولی تو نه.‏وقتی میگید دهنت سرویس، چهار پنج‌تا دانش‌آموز میذارم تو دهنم میبرم جلو مدرسه‌شون پیاده‌شون میکنم.‏ اگر بمیرم مامان بابام  تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘

خرمپصاذقنلپر😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2226

خرگوش هویجم رم خورد 

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 

خرگدش هویچ خورد

خدایا من به دستات خیره شدم خودت معجزه کن به بهروز برسم...🤍                   بچه ها امسال سال اخره که فرصت دارم فرهنگیان قبول شم اگردوست داشتین دعا کنین برای این نیتم..چون بشدت بهش نیازدارم..ممنون💝💝

خرموس هویح خوری

خوب تایپ کردم انصافا🤔

کتاب غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما و کشورهای جهان سومی از پیشرفت وامانده را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هُرهُری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند..و در جای دیگر: «آدم غرب‌زده هُرهُری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری  است...(این کتاب جذاب رو معرفی میکنم بخونید بهتر از بیکار بودن و دنیاجهانبخت بودنه😉هر چند به شدت معتقدم ذات بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است ولی شااااااید اثری گذاشت)در حقارت دشمن ما همین بس که از قلم ما هم میترسند✌😉 حاج قاسم میگفت:(امیدوارم خداوند از عمر من و از عمر ما،به نیابت از شما میگم،بردارد و بر عمر رهبر عزیزمون،این حکیم فرزانه بیفزاید ان شاءالله❤   جمله"هر کس میتواند هر عقیده ای داشته باشد"در ظاهر زیباست،اما در باطن تنبلانه ترین سخن ممکن است،باطن جمله این است که هر کس میتواند حتی در جهل خود باقی بماند وهیچ تلاشی برای یافتن مسیر حق پیدا نکند،،مگر قبول نداریم که مسیر حق فقط یکی است؟✅
2050

سلتپ اسب حلتا خنذ ببز 

سلام اسی حالت خوب بید 

هر چی خودم دوست داشتم نوشتم  

طرف خرج عمل بواسیرشو گذاشته تو بورس..حالا هر دفعه که میشینه یاد سقوط بورس میفته..😶             یکی دیگه خرج عمل دماغشو گذاشته تو بورس.الان نه پول داره نه قیافه😶
خرگوش هویجم رم خورد 

تنها خوبی کلاس انلاین تقویت تایپم بود 😂😂😂

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 
2051