2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دو ماهگی ختنه کردمش سخت بود واسم خیلی ولی باز میگم کاش ۱۵ ۲۰ روزگیش انجام میدادم..هرچه زودتر بهتره اتفاقا

همینکه شیطنت و غلت زدنو شروع کنه خیلی سخت تر میشه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2731

منم هر دوتا پسرام رو دو ماهه ختنه کردم و واقعا راضی بودم 

گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌹 ان شاالله هممون عاقبت بخیر بشیم🌹 میشه برام دعا کنین که آن شاالله تو رشته مامایی قبول شم🌺🌺🌺

بعد سه ماهگی میگن دیگ بزارین تا بزرگتر بشه

هم طب شیمیایی هم طنتی هم اسلام معتقدن زود انجام بشه بهتره

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

عزیزم منم ۱ ماهه نیم ختنه کردم دوماهه بود عداب بود خیلی زیاد ولی تموم شد ولی به ابن فکر کن بچه بزرگتد بشه بفهمه چیکار باید کنی زیر دوماه واقعا زوده 

چون من به چشم دیدم همینطور که ختنه میشد انقدر جیغ کشید قشنگ دو کیلو کم کرد

۱۲ دهمین کاربری مشکلتون چیه گزارش میزنین
2738

به نظدم هرچی بزرگتر بشه سختتره براش من پسرخالم متاسفانه چهارسالگی انجام داد یادمه خیلی اذیت میشد 

مامانم ب خالم میگف الان دیره تو باید زودتر میبردیش مامانم میگه من داداشم۳۰ روزش بود رفت انجام داد

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
عزیزم منم ۱ ماهه نیم ختنه کردم دوماهه بود عداب بود خیلی زیاد ولی تموم شد ولی به ابن فکر کن بچه بزرگت ...

والا میگن سن بالا بهنره سن کم عوارض داره

من عاشق نی نی ام
2706