2737
2734
عنوان

یعنی باید از شغلم خجالت بکشم ؟

302 بازدید | 36 پست

من عکاس و تصویربردارم دوربینم دارم پروژه ای کار میکنم با بقیه آتلیه ها ...دیپلمم مرتبط با رشتمه ولی دانشجوی روانشناسیم 

هیچوقت مادر نامزدم از دانشگاهم رشتم یا کارم سوال نکرده یا بهش اشاره ای نکرده 😑 

بنظرتون دوست نداره و در شان نمیدونه کار و رشتمو؟ 

البته استوری از عکاسی میزارم ریپلای می‌کنه اما هیچوقت تو صحبتامون نگفته ☹️ حس میکنم کارم خیلی بی کلاسه 😢

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ن

آخر نفهمیدیم زندگیه یا شکنجه گاه...                        خسته‌ام...                                                                              مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                             ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                                     اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                                  پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                                                                    مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                                 انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                          که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست. 
2738

بیچاره مادرشوهرا هیچی هم نگن بازم گناهکارن🤦🏻‍♀️😃

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

بعضی مادرشوهرا حسودن

عروسشون یه هنری یا چیزی بلد باشه تعریف نمیکنن ازش 

مثلا مادرشوهر منم اینطوریه  اصلا از من یا کارم تعریف نمیکنه

ولی اونیکی خواهراش همچین از عروسیشون تعریف میکنن ک من میبینم حسرت میکشم 

حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                        انقدر بزرگه تنهایی این «زن» که حتی تو دریا نمیشه غرقش کرد
2706