2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب بگو

من بخاطر مشکل معدم آنتی بیوتیک های خیلی قوی تزریق میکنم هر دو هفته....ریزش مو شدید گرفتم کف کلم دیده میشه...حتی ابرو هام کم شده....حس میکنم موی بدنم می‌ریزه چیکار کنم!!! بخاطر آنتی بیوتیک یعنی؟):

🔪درخواست دوستی قبول نمیکنم🔪                                      حتی شما دوست عزیز  🌺
اره احتمال زیاد دکتر رفتی؟

نه نرفتم ولی تو اینرنت خوندم میشه از آنتی بیوتیک هم باشه باورت میشه ابرو هامم ریختن ...موهامو میخوام با ماشین بزنم 

🔪درخواست دوستی قبول نمیکنم🔪                                      حتی شما دوست عزیز  🌺
نه عزیز برو تاپیک ها قبلیم همون که گفتم کچل شدم ....

اها دیدمش

اره من فکر کنم به خاطر انتی بیتیکاست 

ولی راه های جلوگیری از ریزش مو  حین مصرف انتی بیوتیک هم هست

حتما با دکترت صحبت کن

میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتم💛 بگید به نیتتون آیت الکرسی بخونم💚 من با دعای نی‌نی سایتی‌ها خیلی حاجت روا شدم💜
2738
اها دیدمش اره من فکر کنم به خاطر انتی بیتیکاست  ولی راه های جلوگیری از ریزش مو  حین مصرف ...

🥲❤️

نه نرفتم ولی تو اینرنت خوندم میشه از آنتی بیوتیک هم باشه باورت میشه ابرو هامم ریختن ...موهامو میخوام ...

حتما برودکتر برا موهات بخاطر انتی بیوتیکه چون بدنت ضعف شده بهت یه سری مولتی میده 

منم ریزش شدید داشتم رفتم برام از نوشت 

کم خونی داشتم قرص اهن و هیرویت نوشت 

خیلی بهتر شدم

حتما برودکتر برا موهات بخاطر انتی بیوتیکه چون بدنت ضعف شده بهت یه سری مولتی میده  منم ریزش شدی ...

مرسی عزیزم برای راهنمایی ات ❤️😀

مرسی عزیزم برای راهنمایی ات ❤️😀

فدای تو میدونم چه حسی داری منم چهار ماه پیش داشتم کچل میشدم 

ولی اصلا فک نمیکردم کم خونی داشته باشم اخه تقریبا تغذیه م خوبه ولی بدنم اهن وجذب نمیکرد

فدای تو میدونم چه حسی داری منم چهار ماه پیش داشتم کچل میشدم  ولی اصلا فک نمیکردم کم خونی داشته ...

نه عزیزم من کم خونی ندارم من بخاطر این داروهای کوفتی... اینطور شدم ...همه موهام داره میریزن ابرو مژه اصلا نمیتونم برم اینه ببینم خودم

دعا کن برام❤️

نه عزیزم من کم خونی ندارم من بخاطر این داروهای کوفتی... اینطور شدم ...همه موهام داره میریزن ابرو مژه ...

ایشالا خوب میشی استرس نداشته باش ولی حتما دکتر پوست ومو برو مطمن باش براش راه حل هست   

2706