2726
عنوان

کچل شدم

180 بازدید | 36 پست

خانوما من بخاطر مشکل معدم آنتی بیوتیک های خیلی قوی تزریق میکنم هر دو هفته....ریزش مو شدید گرفتم کف کلم دیده میشه...حتی ابرو هام کم شده....حس میکنم موی بدنم می‌ریزه چیکار کنم!!! بخاطر آنتی بیوتیک یعنی؟😪😪

🔪درخواست دوستی قبول نمیکنم🔪                                      حتی شما دوست عزیز  🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بهتر نیس دکتر پوست و مو بری چون اینجور ک میگی ریزش موهات خیلیه منم ریزش مو دارم چندساله موهام خیلی کم پشت شدن حتی نازک تر از قبلن🥺

مغزم پرحرف تر از دهنمه! 
2728
عزیزم بهتر نیس دکتر پوست و مو بری چون اینجور ک میگی ریزش موهات خیلیه منم ریزش مو دارم چندساله موهام ...

عزیزم من موهام خیلی پر پشت بودن از وقتی این مشکل معده اومد سراغم داروخانه شروع شد با این آنتی بیوتیک های قوی همه موهام دارن میریزن حتی ابرو

🔪درخواست دوستی قبول نمیکنم🔪                                      حتی شما دوست عزیز  🌺
عزیزم من موهام خیلی پر پشت بودن از وقتی این مشکل معده اومد سراغم داروخانه شروع شد با این آنتی بیوتیک ...

داروخنه نه داروهام

عزیزم من موهام خیلی پر پشت بودن از وقتی این مشکل معده اومد سراغم داروخانه شروع شد با این آنتی بیوتیک ...

ب دکترت نگفتی منم مث تو موهام خوب بودن کیست گرفتم ریزش مو هام شروع شدن

مغزم پرحرف تر از دهنمه! 
تا حالا قرص هم مصرف کردی بخاطر ریزش مو؟

اره قبلا مکمل مصرف میکردم در کل رشد موهام خیلی خوب بود ی ماه اینجوری شدم کف سرم دیده میشه ابرو هام ریختن خیلی بد شد

ب دکترت نگفتی منم مث تو موهام خوب بودن کیست گرفتم ریزش مو هام شروع شدن

من کیست داشتم ولی درمان شد سال پیش ولی ریزش مو نداشتم

2706