2733
2734

سلام خانم دکترها و زیبارویان نی نی سایت😍😍 (خدایش حال کردین از تعریف ها🤣🤣)

میگم من پوستم خوب بود الان یه مدته بخاطر استرس و فشار کار و زندگی کلا پوستم شده کویر لوت ..خشک با لکه و جوشهای زیر پوستی 😭😭 

حالا من میخوام ی کرم ضد آفتاب بیرنگ بگیرم

چه کرم ضدآفتاب خوبی میشناسید که با ماسک بشه زد (خفه نشه پوستم زیر ماسک🤕) 

ی آبرسان یا سرم آبرسان یا کرم روشن کننده چی توصیه میکنید.

ممنون

ببخشید زیاد شد 

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.

از این ۱۶ نفر بازدید کننده کسی پیشنهادی نداشت🤔

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.

بسم الله الرحمن الرحیم

حل مشکلات پوستی و زیبایی و مراقبتی خود را از ما بخواهید

شما میتونی واسه آبرسانی پوستت روتین انجام بدی ، یا اگه مجالش نیست آبرسان و اسکراب رو حتما بزن ، آبرسان نوتروژینا ، بادیشاپ ، لورال و اسکراب وارمی ، سنت ایوز و لدورا رو شدیدا پیشنهاد میکنم عااالین👌

برای قسمت کرم پودر هم بنظرم بی بی کرم بخر ، هم خاصیت آبرسانی داره هم مهلت تنفس میده به پوستت هم کاور سنگینی نداره هم پوست رو داغون نمیکنه مثل کرم پودر ها...

حتما حتما هم سعی کن آرایش تا جایی که میتونی انجام ندی یا اگه دادی همون بی بی کرم رو هم با تونر و میسلار واتر بشور که سلولای پوستیت آسیب نبینن

اگه جوش زیاد داری هم میتونی از ضد جوش و سرم و روغن آرگان پوست استفاده کنی😘

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘