2204
2217

بقیه جاهای صورتم اوکیه ولی بینیم استخونیه به نظرتون چسب لیفت بزنم ؟؟

از یه جایی بع بعد احساسات ته نشین میشود و لباس منطق به تن میکند! دیگه دوستت دارم های ادم ها را قاب نمیگیرد تا به دیوار قلبش بیاویزد ادم از یه جایی به بعد عشق را در اعماق فراموشی دفن میکند چون خسته تر از ان است که بارها شکست بخورد

عکسسس

کاربری دوم  شامپو تخم مرغیتونم  فن خلسه ام😍من برای همه پیام دارم،یه پیام دارم برای دروغ گوهای نینی سایت:کیییی از پشت لباساتو مییبندههه؟😂یه پیام دارم برای اقایون نینی سایت:چند ماهشه که اومدی اینجا؟  یه پیام دارم برای خانواده ی عزیزم،لطفا خواهشا شبا نیاین بالا سر من که مثلا محبت کنین پتو بکشین روم زهر ترک میشم  هنوز داری میخونی؟ دمت گرم،حالا ببین،یه پیام دارم برای تویی که اینو میخونی،ادامشم بخون  👌🏻حماسه های فراموش نشدنی نینیسایت:شوهرم ۵۰۰ میلیون حقوق میگیره،ماهی ۸۸ کیلو گوشت میخوریم،اقدس الویه،زنمو از خونه میندازم بیرون،پی پی بچم شله یا خوبه، پدر شوهرم هیزه،خواهر شوهرم گفت.... مادر شوهرم گفت....،و...    عاشق این اموجی ام  تبریک به تو ای هموطن که تا اینجا خوندی،این پشتکارو توی یه کار دیگه داشتی یه چیزی شده بودی برو دیگه چیزی برای خوندن اینجا نیست  

این‌جا یه خبراییه؛ نگی نگفتی! 

دخترا هم دارن میلیونی پول در میارن و هم خوش می‌گذرونن؛ دیدم که میگم!

2215
2050

اره چسپ بزن .. در کل زشت یا قشنگ شدنت بستگی ب مهارت ارایشگرت داره جای خوب و مطمعن برو

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑
قوز داره؟

اره

از یه جایی بع بعد احساسات ته نشین میشود و لباس منطق به تن میکند! دیگه دوستت دارم های ادم ها را قاب نمیگیرد تا به دیوار قلبش بیاویزد ادم از یه جایی به بعد عشق را در اعماق فراموشی دفن میکند چون خسته تر از ان است که بارها شکست بخورد
اره چسپ بزن .. در کل زشت یا قشنگ شدنت بستگی ب مهارت ارایشگرت داره جای خوب و مطمعن برو

زیر میکاپ معلوم نمیشع یعنی؟

2051